USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Погодився на зйомку, щоб відбудувати будинок: Історія хлопця з окупованого села, який знявся в кліпі Imagine Dragons

Хлопчик сподівається, що завдяки кліпу волонтери допоможуть відбудувати його село
Олександр Згурський з кліпу Imagine Dragons_1
Олександр Згурський показав, що залишилось від його домівки і школи після російської окупації
Джерело: Суспільне

Американський гурт Imagine Dragons 10 травня презентував кліп на пісню Crushed. Він був знятий у селі Новогригорівка Миколаївської області, повідомляє "Суспільне".

Головним героєм кліпу став 14-річний Сашко Згурський. Він разом зі своєю родиною п'ять місяців пробув в окупації і переховувався від російських солдат у погребі.

Хлопець спочатку відмовився від такої пропозиції, але потім зрозумів, що цим може привернути увагу до селища та свого зруйнованого будинку і залучити волонтерів до відбудови. Адже в селі немає жодного вцілілого будинку. Дім Сашка також майже повністю зруйнований.

"Приїхав один з Америки, фотограф і співак він, і запропонував мені знятися у цьому кліпі. Я спочатку не хотів, потім він розповів, що я можу стати відомим, що до мене можуть приїхати волонтери, допомогти будинок відремонтувати, тому я потім погодився. Вже плиту відремонтували, а тепер чекаємо – будівельники мають приїхати на днях, щоб вже інше тут відремонтувати, аби можна було переїхати й жити", – каже хлопець.

Кліп, за його словами, знімали близько тижня, оскільки то заважала погода, то сам Сашко не міг приїхати через своє навчання.

"Переживав війну я тут в селі, потім як почалися масовані обстріли по селу, я виїхав, а потім вже коли повернувся восени, побачив, що будинок зруйнований. Пошкоджено дах, "прильоти" були – як тут прибирав, то побачив, що з мінометів", – зазначає підліток.

Будівля сільської школи також не пережила російські обстріли – приміщення потрапило в кадри кліпу.

"У цій школі я провчився майже дев'ять років, ще залишилося мені три тижні і випускний. Школа дуже побита. Я коли приїхав сюди, збирали суботники, аби вберегти якісь меблі. Всередину школи усе затікає, діра у стіні. Хотілось б, аби цю школу відремонтували. Коли буду дорослим, аби приїжджати сюди й мої діти могли б тут навчатися, щоб хтось допоміг відремонтувати", – додає Сашко.

Зазначимо, що гурт Imagine Dragons став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24 на прохання президента України Володимира Зеленського у 2022 році. 

UNITED24 – офіційна фандрейзингова платформа України, створена за ініціативи глави держави.

Читайте також:
Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії
Бійці Бійці "Азову" в Серебрянському лісі вибили окупантів з деяких позицій
Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру
Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео