USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Перші танки Abrams уже доставили в Україну, – Зеленський

Президент України вже подякував союзникам
Abrams
Abrams
Джерело: відкриті джерела

Першу партію танків Abrams американського виробництва вже доставили в Україну. Про це написав президент Володимир Зеленський у Telegram.

"Хороші новини від міністра Умєрова. "Абрамси" вже в Україні і готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію поставок", – написав глава держави.

Водночас видання The New York Times зазначає, що перші танки прибули в Україну 23 вересня, що на кілька місяців раніше від початкових оцінок, але водночас вчасно, щоб використати їх у контрнаступі ЗСУ.

Джерела видання повідомили, що решту Abrams буде відправлено найближчими місяцями, зазначивши, що доставлені в Україну танки були першими з 31-го, які адміністрація президента Джо Байдена пообіцяла надіслати.

Скільки танків було доставлено, наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше в США повідомляли, що перша партія танків Abrams, які Сполучені Штати Америки надають Україні, була схвалена до відправки і танки прибудуть в Україну на початку осені.

Як відомо, близько 400 українських військових розпочали навчання на американських танках Abrams M1 у Німеччині. Перша група, яка складається майже з 200 військовослужбовців, ще 26 травня розпочала загальновійськовий інструктаж у Графенворі та Хоенфельсі.

Раніше президент США Джо Байден казав, що танки Abrams дуже складні в управлінні та експлуатації, тому потрібно навчати персонал та забезпечити матеріально-технічне обслуговування.

Про характеристики цих танків читайте тут.

 
Читайте також:
Від початку війни по Україні переїхали 7820 компаній Від початку війни по Україні переїхали 7820 компаній
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру