USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Не тиснути на Росію у 2014 році було помилкою, – спікерка парламенту Чехії

На думку політикині, союзники однозначно ухвалили неправильне рішення не тиснути на Росію
Маркета Пекарова Адамова
Маркета Пекарова Адамова
Джерело: відкриті джерела

Спікерка Палати депутатів парламенту Чехії Маркета Пекарова Адамова вважає, що реакція Заходу на окупацію Криму у 2014 році була недостатньою. Про це вона заявила в інтерв'ю "Радіо Свобода".

На думку політикині, союзники однозначно ухвалили неправильне рішення не тиснути на Росію.

Адамова зазначила, що відповідь Заходу на окупацію Криму у 2014 році була недостатньою.

"І я майже впевнена, що тепер не тільки я, а й інші лідери добре знають, що це була помилка. І для Росії це, звичайно, виглядало як слабкість, і тому вирішили зробити те, що вони зробили, те, що вони досі й досі роблять", – сказала Адамова.

"Війна в Україні не закінчиться, поки Крим під російською окупацією"

У липні президент України Володимир Зеленський заявив, що війна не закінчиться, поки Крим не буде деокуповано. Про це глава держави заявив в інтерв'ю CNN.

"Ми не можемо уявити Україну без Криму. І поки Крим є під російською окупацією, це означає лише одне: війна ще не закінчилася", – сказав глава держави.

Також Зеленський повідомив, що кінцевою метою України у війні з Росією є звільнення Криму.

Журналістка видання запитала, чи є сценарій, за якого може бути "мир" без звільнення Криму. На що Зеленський відповів, що "тоді це не буде перемогою".

Новини за темою: Коли звільнимо Крим, спочатку почистимо його від бруду, який залишили російські варвари, – Рефат Чубаров

Раніше

У Чехії викрили російського агента, який поширював інформацію на підтримку зовнішньополітичних інтересів Російської Федерації у зв’язку з війною в Україні. Для поширення пропаганди також використовував відомих особистостей. Про це інформує чеська Служба безпеки та інформації.

Як повідомив голова чеської Служби безпеки та інформації Міхал Куделка, російський агент пропонував хабарі у розмірі кількох тисяч євро за поширення пропаганди РФ.

Новини за темою: У Чехії скасували давні постанови, якими землі передавали в користування Росії для дипломатичних цілей
Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу