USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Нацбанк суттєво збільшив продаж валюти

Об’єм продажів на міжбанківському валютному ринку став найбільшим у листопаді
Валюта США

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Об’єм продажів на міжбанківському валютному ринку став найбільшим у поточному місяці. І майже удвічі більший за показник минулого тижня, свідчать дані Національного банку України за 19 листопада.

Національний банк за робочий тиждень з 13 по 17 листопада продав 721 млн доларів і купив 500 тисяч доларів.  

"Об’єм продажів на міжбанківському валютному ринку став найбільшим у поточному місяці. Також майже удвічі більший за показник минулого тижня, коли обсяг продажу з резервів склав 389 млн доларів", - зазначили в НБУ.

Загалом від початку року регулятор продав вже 24,3 млрд доларів, а купив – 212 млн доларів.

Нацбанк оприлюднив Стратегію розвитку фінансового сектора України

Національний банк, Міністерство фінансів, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердили нову Стратегію розвитку фінансового сектора України. Про це інформує пресслужба регулятора.

Деталі 

Стратегія передбачає, що спільні дії регуляторів та Фонду гарантування вкладів у фінансовому секторі будуть спрямовані на досягнення п’яти таких стратегічних цілей: 

– макроекономічна стабільність,

– фінансова стабільність,

– фінансова система працює на відновлення країни,

– сучасні фінансові послуги,

– інституційна спроможність регуляторів та ФГВФО.

Заходи, що прописані у стратегії, є короткострокові і середньострокові.

Новини за темою: У вересні міжнародні резерви України знизилися до майже 40 млрд доларів, - Нацбанк

Додамо, правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку з 20 до 16%, зрівнявши її зі ставкою за депозитними сертифікатами овернайт. Таким чином НБУ модернізує свій операційний дизайн монетарної політики за системою "нижньої межі", повідомляє пресслужба Національного банку України.

Ставки за іншими операціями НБУ з банками встановлені таким чином: ставка за тримісячними депозитними сертифікатами дорівнюватиме "обліковій ставці + 4 в. п." (20%), а за кредитами рефінансування – "обліковій ставці + 6 в. п." (22%). Отже, фактично рівні ставок за операціями НБУ з банками залишаться незмінними, уточнюють у Нацбанку.

Читайте також:
Міжнародні резерви України скорочуються: В НБУ пояснили причину Міжнародні резерви України скорочуються: В НБУ пояснили причину
Україна до кінця року очікує від МВФ щонайменше 900 млн доларів Україна до кінця року очікує від МВФ щонайменше 900 млн доларів
Понад 30 млрд гривень перерахував Нацбанк зі спецрахунку на потреби оборони від початку великої війни Понад 30 млрд гривень перерахував Нацбанк зі спецрахунку на потреби оборони від початку великої війни
НБУ різко знизив облікову ставку до 16% НБУ різко знизив облікову ставку до 16%