USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

НАТО слід готуватися до російських ракетних ударів по Європі, – ЗМІ

Лідери НАТО вважають, що альянс має досить мало часу, щоб вжити заходів для зміцнення своєї оборони
НАТО

Фото ілюстративне

Джерело: відкриті джерела

Високопоставлені генерали НАТО заявили, що альянс може мати лише три роки до можливих російських ракетних атак на військову інфраструктуру в Європі, зокрема в Німеччині. Про це пише The Times.

У виданні зазначають, що командувач Центру військової логістики НАТО в Німеччині генерал-лейтенант Александер Золлфранк закликав союзників впорядкувати бюрократичні процедури, які зараз перешкоджають пересуванню військ і техніки. Країни – члени Північноатлантичного альянсу також мають мати змогу використовувати військову техніку одна одної.

"Якщо ми порівняємо війну і операції десять чи п'ять років тому, то зрозуміємо, що маємо визнати, що за тилові райони також буде жорстка боротьба. Ми повинні виходити з того, що агресор буде використовувати весь спектр кінетичних і некінетичних сил для того, щоб порушити лінії зв’язку, в тому числі в тилу", – заявив Золлфранк.

У блоці переконані, що мають мало часу для зміцнення оборони, і сподіваються до липневого саміту у Вашингтоні досягти домовленості про запровадження "військового Шенгену", який дозволив би військовим конвоям вільно пересуватися країнами НАТО.

Новини за темою: НАТО закликало мешканців Заходу готуватися до війни з РФ

Раніше генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що не бачить прямої чи неминучої загрози зі сторони Росії будь-якому члену НАТО. Хоча блок і посилив свою пильність, щоб запобігти нападу.

Читайте також:
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
НАТО призначив старшого представника Альянсу в Україні, ним став Патрік Тернер НАТО призначив старшого представника Альянсу в Україні, ним став Патрік Тернер
Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ