USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Наєв: Через події на ЗАЕС північний кордон країни буде посилено особовим складом та бойовою технікою

ЗСУ посилювали північний кордон з моменту звільнення регіону від окупантів
Наєв
Джерело: РБК-Україна

Північний кордон України, через останні події навколо Запорізької атомної станції, буде посилений як особовим складом, так і бойовою технікою. Про це у своєму телеграм-каналі написав командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як саме посилять північний кордон

Наєв наголосив, що робота по посиленню кордону на півночі України не припинялася з часу звільнення цього регіону від російських окупантів. 

Зараз будуються протитанкові загородження, облаштовуються мінні поля та укріплюється вся лінія оборони.

"Наша розвідка працює досить ефективно. Ми добре вивчили ворога і чітко володіємо ситуацією щодо його планів. Наші воїни пройшли бойове злагодження та готові знищити будь-кого, хто зазіхне на нашу територію", - додав Наєв.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявляв, що російські окупанти можуть роздумувати над вчиненням терористичного акту з викидом радіації на Запорізькій АЕС

"Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього", – сказав український лідер.

За словами Зеленського, усі світові лідери та МАГАТЕ знають, що РФ використовує Запорізьку атомну станцію як елемент своєї агресії, зокрема, тримаючи там зброю та військових.

"Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації… Усі", – додав Зеленський. 

Читайте також:
Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу
НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим