USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85

На випадок війни з РФ: НАТО розробляє "сухопутні коридори" для військ США

За попереднім планом, військові Сполучених Штатів висадяться в голландських портах
Навчання НАТО
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Для американських військ НАТО вже готує "сухопутні коридори". Це передбачається для того, якщо розпочнеться велика війна з РФ. Про це пише The Telegraph з посиланням на джерела.

За попереднім планом, військові Сполучених Штатів Америки висадяться в голландських портах, а потім поїздами поїдуть через Німеччину до Польщі. У разі вторгнення Росії до країн блоку війська США прибудуть до порту Роттердам, а потім будуть відправлені на схід.

Видання зазначає, що в Північноатлантичному альянсі домовляються про розширення маршрутів до інших портів, щоб переконатися, що Росія не зможе розірвати наземні лінії зв’язку.

Якщо сили НАТО, які заходитимуть з Нідерландів, постраждають від російського бомбардування або сили Москви знищать північноєвропейські порти, блок збирається зосередитися на портах Італії, Греції та Туреччини. З італійських портів американські війська можуть прямувати по суші через Словенію, Хорватію до Угорщини, яка має спільний кордон з Україною.

Подібні плани існують щодо транспортування сил із турецьких і грецьких портів через Болгарію та Румунію, щоб дістатися до східного флангу альянсу. Крім того, розробляються плани транспортування військ через порти на Балканах, а також через Норвегію, Швецію та Фінляндію. У цих коридорах військові не будуть обмежені місцевими правилами і зможуть вільно перевозити вантажі без звичайних обмежень.

РФ готується до війни з НАТО

Нещодавно генеральний директор Служби зовнішньої розвідки Естонії Каупо Росін заявляв, що Росія, ймовірно, готується до війни з Північноатлантичним альянсом, яка може відбутися орієнтовно в наступні 10 років. Кремль перевів економіку на військові рейки і проводить переформатування своєї армії.

До цього міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що якщо Україна зазнає поразки у війні проти Росії, Сполученим Штатам доведеться відправляти свою армію на війну, адже агресія Кремля піде далі. 

Читайте також:
Болгарія може передати Україні Болгарія може передати Україні "надлишкові" боєприпаси
На Одещині голова селищної ради організував розкрадання 2,4 млн грн, призначених на ліквідацію російських обстрілів На Одещині голова селищної ради організував розкрадання 2,4 млн грн, призначених на ліквідацію російських обстрілів
В окупантів може з’явитись ще один тип дрона-камікадзе В окупантів може з’явитись ще один тип дрона-камікадзе
Волонтер Владіміров під час війни збагатився кількома автомобілями преміум-класу та їздить на відпочинок за кордон, – розслідування Волонтер Владіміров під час війни збагатився кількома автомобілями преміум-класу та їздить на відпочинок за кордон, – розслідування