USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Міносвіти перевірить, чому чоловіки масово вирішили отримувати другу вищу освіту, - Данілов

Це питання "морального порядку", вважає секретар РНБО
Олексій Данілов
Секретар РНБО Олексій Данілов
Джерело: ВВС Україна

Міністерство освіти буде перевіряти та вирішуватиме питання доцільності масової подачі документів чоловіками призовного віку для отримання другої вищої освіти.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє "Українське радіо"

Він підкреслив, що для чоловіків 40-50 років це є питанням "морального порядку", яке вивчатиме Міністерство освіти та науки.

"Міністерство освіти зараз буде розглядати це питання, проводитимуть аналіз, адже так сталося, що переважно чоловіки з певним життєвим досвідом - 40–50 років вирішили отримувати другу-третю освіту. Кількість людей, які хочуть здобути освіту, збільшилась в рази. Якщо ви можете служити в армії, придатні, то почекає навчання, чи ні, буде вирішувати відповідне міністерство", - заявив Данілов.

Нагадаємо, що раніше секретар РНБО заявляв, що імена ухилянтів та лікарів-хабарників будуть оприлюднені по закінченню перевірок ВЛК.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни