USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме

Більшість висловили бажання працювати у спеціалізації БПЛА
Центр рекрутингу української армії у Львові
Центр рекрутингу української армії у Львові
Джерело: Міністерство оборони України

Міністерство оборони за три дні - з 11 по 14 червня - отримало 2420 резюме в рамках рекрутингової кампанії "Будь собою". Про це йдеться в повідомленні міністерства.

Людей вдалося залучити завдяки кампанії "Будь собою", на порталі army.gov.ua, що дає змогу долучитися до української армії на бажану спеціалізацію.

Кампанія створена Міністерством оборони спільно з рекрутинговою агенцією Lobby X.

Новини за темою: Перший в Україні Центр рекрутингу української армії: Який вигляд має всередині. ФОТО

Які посади користуються найбільшою популярністю?

Найбільше резюме було подано за спеціалізацією БПЛА, 232 відгуки на 115 вакансій, і за спеціалізацією розвідка, 208 відгуків, на 54 вакансії.

Крім того, за цей період на порталі було додано 115 нових вакансій і створено 4 нових підрозділи.

До речі, раніше повідомлялося, що Головне управління розвідки вперше запустило публічну кампанію рекрутингу під назвою "Став плюс".

Розвідка готова взяти до своїх лав людей у хорошій фізичній формі, з витривалістю та вмінням орієнтуватися в стресових ситуаціях. Кандидати мають бути не молодшими за 18 і не старшими за 40 років.

Також ГУР зацікавлене у фахівцях технічних галузей, зокрема операторах БПЛА.

Щоб подати заявку, необхідно заповнити анкету на сайті ГУР або рекрутинговій платформі Міноборони.

Як відомо, в Україні вже відкрили близько 20 центрів рекрутингу до лав Збройних сил України. Найбільший попит мають професії, які більше наближені до цивільного життя - механіки та дроновщики.

Варто зазначити, що Міністерство оборони України запровадило новий алгоритм рекрутингу до лав ЗСУ. Тепер він відбуватиметься в чотири етапи.  

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю