USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Міноборони України розширило перелік військовослужбовців, які отримають доплати: Хто потрапив до списку?

Додаткова винагорода надійде на рахунки військовослужбовців вже найближчим часом, вона нараховується з 29 вересня
Українські військові
Ілюстративне фото
Джерело: Міністерство оборони України

Міністерство оборони України розширює перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду. Вона нараховується з 29 вересня. Крім того, збільшуються виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам. Про це повідомили на офіційному сайті відомства.

Хто отримає додаткову винагороду та про які суми йдеться?

  • 100 тис. гривень – військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 тис. гривень). Нараховується з 29 вересня;
  • 100 тис. гривень – військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 тис. гривень). Нараховується з 29 вересня;
  • 50 тис. гривень – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 тис. гривень). Нараховується з 29 вересня;
  • 30 тис. гривень – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій. Нараховується з 29 вересня.

Також у Міноборони додали, що поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 гривень. Нараховується з 1 червня.

Зазначається, що виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 тис. гривень.

"Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісти", – повідомили у відомстві.

Новини за темою: Президент підписав закон про виплату зарплат полонених їхнім сімʼям

Раніше ми писали, що Кабмін затвердив порядок виплати доплат військовим, правоохоронцям і рятувальникам. Зазначалося, що під час дії воєнного стану розмір доплат становитиме 30 тисяч гривень щомісяця.

Для тих військових, які здійснюють оперативне управління військовими частинами та підрозділами на відстані, доплати сягатимуть 50 тисяч гривень. Водночас ті, хто бере безпосередню участь у бойових діях, отримуватимуть 100 тисяч гривень.

Також уряд затвердив щомісячні доплати для строковиків і курсантів, вони отримуватимуть 6 тис. гривень і 2,35 тис. гривень відповідно.

Читайте також:
Україна підписала угоду про безпеку з Португалією Україна підписала угоду про безпеку з Португалією
Усі теплові електростанції України пошкоджені або зруйновані Усі теплові електростанції України пошкоджені або зруйновані
"Мама померла в його обіймах". Історія 9-річного Іллі з Маріуполя, якого Росія зробила інвалідом і сиротою
17-річні мають стати на військовий облік у ТЦК 17-річні мають стати на військовий облік у ТЦК