USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Маск представив нову модель штучного інтелекту Grok

Grok працюватиме як чат-бот та має стати прямим конкурентом для ChatGPT
Маск
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Мільярдер Ілон Маск анонсував запуск його стартапом xAI, який займається штучним інтелектом, мовної моделі Grok, яка буде доступна для підписників X Premium+. Про це він повідомив на своїй сторінці в X.

Маск зазначив, що нова модель xAI у деяких важливих аспектах є найкращою серед конкурентів. Grok працюватиме як чат-бот та має стати прямим конкурентом для ChatGPT від OpenAI чи Bard від Google.

Grok, за словами Маска, матиме доступ до інформації в реальному часі, що є перевагою перед іншими моделями.

"Як тільки вона вийде з ранньої бета-версії, система Grok від xAI буде доступна для всіх передплатників X Premium+ за 16 дол на місяць", – написав він.

На сторінці компанії xAI пояснюється, що Grok – це ШІ, створений за мотивами "Путівника автостопом по Галактиці" (роман Дугласа Адамса), тому він може відповісти майже на будь-яке запитання і, що набагато складніше, навіть підказати, які саме запитання ставити.

Сам чат-бот має працювати на LLM Grok-1, який був розроблений за останні чотири місяці. 

Спочатку xAI навчили прототип LLM (Grok-0) з 33 млрд параметрів. Ця рання модель наближається до можливостей LLaMA 2 (ШІ від Meta – 70  млрд параметрів – ЕП), але використовує лише половину її навчальних ресурсів. 

"За останні два місяці ми значно покращили можливості міркувань та кодування, що призвело до створення Grok-1, сучасної мовної моделі, яка є значно потужнішою, досягаючи 63,2% на завданні кодування HumanEval та 73% на MMLU", – кажуть в xAI.

Раніше повідомлялося, що YouTube розробляє інструмент штучного інтелекту, який імітуватиме голоси відомих співаків.

Також штучний інтелект допомагатиме в розмінуванні території України.

Читайте також:
Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів
Перехід на триденний робочий тиждень завдяки ШІ: Білл Гейтс озвучив прогноз на майбутнє Перехід на триденний робочий тиждень завдяки ШІ: Білл Гейтс озвучив прогноз на майбутнє
SpaceX запустила космічний корабель Starship за допомогою найбільшої в історії ракети-носія SpaceX запустила космічний корабель Starship за допомогою найбільшої в історії ракети-носія
Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска