USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Куленепробивна сміливість: Як волонтерка за одну мить докорінно змінила життя та почала рятувати інших

Телеканал UWN підготував документальний проєкт про одну з тих, хто 24/7 віддають себе військовим, – волонтерку Лілю
Документальний проєкт
Документальний проєкт "Ліля"
Джерело: UWN

Україна – країна волонтерів. Це всі ми зрозуміли з перших днів широкомасштабного вторгнення, коли кожен намагався допомогти чим міг, кожен хотів бути корисним. 

Героїня документального проєкту Лілія Лях – успішна підприємиця з Дніпропетровщини. 

З початку повномасштабного вторгнення Лілія взялась допомагати українській армії. Та у квітні минулого року для захисту України вона віддала найдорожче – двох синів. Вже в травні хлопці потрапили на бойові позиції. Відтоді жінка поринула у волонтерство і разом з командою відправила у зону бойових дій десятки автомобілів з допомогою та сотні бронежилетів. Допомагали всім, зокрема – і своїм синам.

Перше, що почали виготовляти на початку війни, пригадує волонтерка, – були бронежилети. Тканину для них закуповували у Туреччині, плити варили із ресор. Лілія зізнається: комплект захисту важкий – понад 10 кг. Але надійний, його не пробивали кулі. Так вдалося врятувати не одне життя: "живий, бо був в цьому бронежилеті, неодноразово казали військові".

Та, на жаль, рівно за рік один з синів Лілії загинув від кулі снайпера. Інший син отримав поранення, проходить реабілітацію.

Попри страшну втрату та біль, жінка не кинула волонтерство. Нині ж Ліля з командою мають чималий склад із продуктами, ліками, одягом і всіляким необхідним для військових. Усе це сортують та сотнями ящиків відправляють хлопцям на передову. Каже, що важливість мільйонів життів переважає тугу та не дає їй опустити руки. 

Про материнський біль та куленепробивну сміливість, що наштовхує рятувати сотні життів, – дивіться в документальному проєкті "Ліля".

 

 
Читайте також:
"Марафон добра": Колишній воїн, попри хворобу, долає тисячі кілометрів пішки, щоб допомогти ЗСУ
Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві