USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Коаліція країн-партнерів підготувала понад 63 тисячі українських військових, – Міноборони США

У Штатах переконані, що ця підготовка суттєво покращила здатність українських військових долати окупантів
ЗСУ

Захисники України

Джерело: відкриті джерела

Коаліція країн-партнерів України підготувала 17 бригадних бойових груп з-понад 63 тисячі військовослужбовців. Про це заявив керівник Об’єднаного комітету начальників штабу США генерал Марк Міллі.

За його словами, підготовка включала у тому числі тренування сержантів та офіцерів, штабну підготовку разом з артилерією, протиповітряною обороною, інженерною справою, матеріально-технічним забезпеченням, медичним персоналом і ​​об’єднання всього цього в нічний маневр загальновійськового складу.

"Ці тренування розвинули відчутні навички, які допомогли створити спроможних українських лідерів і підрозділи, які мають помітний вплив на полі бою сьогодні", – додав Міллі.

Нагадаємо, Збройні сили України за минулий тиждень (10–16 липня) звільнили 18 кв. км на півдні і сході країни. Загалом площа деокупованих територій з моменту контрнаступу складає 210,5 кв. км.

Також ми писали, що найближчими днями Сполучені Штати Америки оголосять про новий пакет військової допомоги Україні на суму 1,3 мільярда доларів.

Читайте також:
У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ
Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм