USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

"Хочу на Марс": В Україні видали першу книжку, написану та проілюстровану штучним інтелектом

Книга виявилася "різноманітною та цікавою"
Хочу на Марс
Джерело: Facebook Віктора Круглова

В Україні видали першу книгу, написану та проілюстровану штучним інтелектом. Про це у Facebook повідомив засновник та гендиректор харківського видавництва "Ранок" Віктор Круглов.

"Перша в Україні книжка, яку написав та проілюстрував штучний інтелект (ШІ), видана видавництвом "Ранок". Для книги-експерименту ми обрали фантастичну тематику (ще не так давно сам ШІ був фантастикою) – колонізацію людьми Марсу. Ми уявили героя – дитину у віці п'яти-шести років. Попереду – велике майбутнє, та вже зараз глибини космосу надихають героя на пошуки нових місць для життя людей. Тож чом би не полетіти на Марс?" – написав він.

Редактори формулювали запитання штучному інтелекту від імені дитини. Дизайнери навчали нейромережу тематичним малюнком. 

Результатом у видавництві задоволені.

"Книга "Хочу на Марс", автор якої ШІ, настільки різноманітна та цікава, що здивувала навіть команду "Ранка". Вважаю, що це історичний момент для нашої галузі, і ми дуже зацікавлені у подальших дослідженнях та розвитку штучного інтелекту у застосунках для освіти та розвитку наших дітей", – зазначив Круглов. 

На черзі у видавництва – інтерактивний підручник, з яким може спілкуватися дитина.

Раніше

Ми розповідали про штучний інтелект, який став радником прем'єр-міністра Румунії. Він буде збирати громадську думку румунів на різні теми.

Читайте також:
Мінцифри оприлюднило Мінцифри оприлюднило "Білу книгу" із законодавчим регулюванням ШІ
Молодь отримає по 908 гривень на книги, а книгарні – субсидії: Хто може скористатись та коли Молодь отримає по 908 гривень на книги, а книгарні – субсидії: Хто може скористатись та коли
Кабмін дозволив використовувати ШІ в Кабмін дозволив використовувати ШІ в "Дії"
Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18 Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18