USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Канада виділить ще понад 24 млн доларів на системи ППО для України

Гроші буде передано очолюваному Великою Британією партнерству
Україна Канада
Канада підтримує Україну у війні
Джерело: відкриті джерела

Канада виділить близько 24,5 млн доларів США для закупівлі ракет протиповітряної оборони малої та середньої дальності та відповідних систем. Про це пише Reuters.

Гроші буде передано очолюваному Великою Британією партнерству, до якого входять також Сполучені Штати Америки, Нідерланди та Данія.

Міністр оборони Білл Блер зазначив, що цей внесок є частиною військової допомоги Києву на суму понад 500 млн канадських доларів, про яку прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив влітку.

Нагадаємо, у червні Данія, Нідерланди, Велика Британія і США оголосили, що передають Україні сотні ракет та пов'язаних з ними систем для посилення протиповітряної оборони.

З моменту повномасштабного вторгнення Оттава виділила понад 8 млрд канадських доларів на допомогу Україні, у тому числі близько 1,8 млрд канадських доларів на військову допомогу.

Читайте також:
Які провайдери готові забезпечити українців інтернетом у блекаут Які провайдери готові забезпечити українців інтернетом у блекаут
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України