USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Експерт розповів, скільки закладів громадського харчування в Україні закрилися під час війни

За його словами, найбільше в цій сфері постраждав середній сегмент
Заклад громадського харчування
Джерело: відкриті джерела

В Україні під час повномасштабної агресії РФ закрилися близько 30–40% закладів громадського харчування. Про це в ефірі медіапроєкту UWN розповів перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

"Я спілкувався з Асоціацією рестораторів, то називають від 30 до 40 відсотків. Найбільше постраждала система громадського харчування. Зараз, як і під час ковіду, ожила доставка, і більше постраждав середній сегмент, а повідкривалися дешеві або дорогі", – розповів він.

Непран зазначив, що заклади закрилися не через комендантську годину, а й ті, хто не був готовий до роботи у воєнних умовах. За його словами, хтось закрив заклад, бо поїхав на фронт або волонтерити.

Також експерт оцінив, як на роботу закладів вплине скорочення комендантської години.

"Звичайно, набагато позитивніше, ніж було. Вечір, коли основна маса людей у п'ятницю йде до закладів, і коли була комендантська година до 22-ї або 23 години, а заклади працювали до 19:00 або 20:00, а люди працюють до сімнадцяти, то не було вже часу, коли йти до закладу", – сказав він.

Крім того, наголосив, що це рішення є позитивним не тільки для споживачів, а й для економіки України.

Як відомо, низка міст України вирішили скоротити комендантську годину. Здебільшого в регіонах, де немає бойових дій, вона триватиме з 23:00 до 05:00. Дізнатися про зміни обмежень у нічний час можна тут.

Читайте також:
10 млн євро виділила Австрія гуманітарним організаціям, які допомагають українцям 10 млн євро виділила Австрія гуманітарним організаціям, які допомагають українцям
Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії
Бійці Бійці "Азову" в Серебрянському лісі вибили окупантів з деяких позицій
Зеленський під час Саміту миру обговорив зі Вселенським патріархом Варфоломієм гуманітарну підтримку України Зеленський під час Саміту миру обговорив зі Вселенським патріархом Варфоломієм гуманітарну підтримку України