USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Деякі угруповання військ ЗСУ переформатують, – Сирський

Йдеться про управлінський кадровий потенціал, його грамотний та раціональний перерозподіл
ЗСУ
Воїни ЗСУ
Джерело: Генштаб ЗСУ

Деякі угруповання військ Збройних сил України будуть переформатовувати. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський.

За його словами, йдеться про управлінський кадровий потенціал, його грамотний та раціональний перерозподіл.

"Один з моїх пріоритетів – налагодження процесу ротацій особового складу бойових бригад. Зокрема, деякі військові частини беруть участь у відбитті збройної агресії РФ з перших днів повномасштабного вторгнення", – сказав Сирський.

Головнокомандувач додав, що нині триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо беруть участь у відбитті широкомасштабної збройної агресії Росії.

А за десять років війни тимчасові органи військового управління та райони відповідальності угруповань військ формувалися і змінювалися відповідно до оперативної обстановки та поточних викликів.

Наразі, враховуючи досвід бойових дій, здійснюються організаційні заходи.

"Головна мета цих заходів – спростити і максимально підвищити якість та оперативність управління. Крім того, важливо приділяти більше уваги питанням відпочинку наших воїнів, доукомплектування озброєнням і військовою технікою та відновлення боєздатності бригад загалом", – додав генерал-полковник.

Сирський зауважив, що цей процес уже запустили і надалі він буде лише нарощуватися.

Збройні сили України

Збройні сили України (абревіатура ЗСУ) – військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладені завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Структурно поділене на три види та три окремі роди військ/сил.

У липні 2021 року чисельність Збройних сил України збільшили на 11 тис. військовослужбовців. 1 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміцнення обороноздатності України, в якому чисельність ЗСУ зросла на 100 тисяч осіб. Від початку повномасштабного вторгення РФ до України чисельність українського війська суттєво зросла.

Лондонський Міжнародний інститут стратегічних досліджень у своєму виданні The Military Balance 2024 року зазначав, що Збройні сили України налічували до 800 тис. військовослужбовців, з яких 350 тис. – у Сухопутних військах, 20 тис. – у ВМС, 37 тис. – у Повітряних силах, 40 тис. – у Десантно-штурмових військах, невідома кількість у Силах спеціальних операцій та до 350 тис. у Силах територіальної оборони.

Новини за темою: Вдалося стабілізувати воєнну обстановку на сході України, – Сирський

Також ми повідомляли, що Міністерство оборони України запроваджує новий алгоритм рекрутингу до лав ЗСУ, який відбуватиметься в чотири етапи.

Алгоритм покликаний замінити застарілі підходи – на зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу та онлайн. Більше про це можна прочитати тут.

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю