USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Через кримський "міст диявола" окупанти вже не можуть забезпечувати свої потреби у повному обсязі, – Чийгоз

Українське підпілля фіксує, як росіяни й досі масово тікають з півострова
Ахтем Чийгоз
Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз
Джерело: Українська правда

Через Кримський міст окупанти вже не можуть забезпечувати потреби всієї військової інфраструктури. Про це в ефірі UWN заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз. 

Представники ЗМІ зібрали інформацію про 223 діючі, тимчасові та законсервовані військові об'єкти РФ у тимчасово окупованому Криму і створили інтерактивну мапу.

Серед об'єктів – військові аеродроми з інфраструктурою, пункти та місця базування кораблів, суден і катерів, доки, арсенали, склади озброєнь, продуктів та ОСН, військові містечка, військові частини, казарми, штаби та пункти управління, парки військової техніки та місця чергування засобів ППО, полігони та навчальні центри; деякі підприємства військово-промислового комплексу.

Своєю чергою Ахтем Чийгоз заявив, що міст окупантів вже не виконує функції постачання, на які розраховував Кремль. 

"Цей "міст диявола" не виконує і не може виконати в потрібних обсягах забезпечення всієї військової інфраструктури, яку окупанти там створили. Ми знаємо, що сьогодні цей "міст диявола" не може винести таке навантаження. Тому декілька днів тому вони взагалі закрили цей міст і для цивільного населення, яке тікає", – зазначив представник Меджлісу. 

Також Чийгоз наголосив, що росіяни, які приїхали до Криму й підтримували окупаційну владу, є співучасниками злочину очільника Кремля Путіна. 

Окупанти готуються до української операції зі звільнення Криму

9 лютого стало відомо, що російські загарбники розпочали підготовку до початку операції зі звільнення Криму Збройними силами України. 

Про це свідчать "документи", якими окупаційна адміністрація Криму встановлює високий (жовтий) рівень терористичної небезпеки.

Згідно з "документом" високий рівень загрози встановлюється в населених пунктах Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, а також в Джанкойському, Красноперекопському і Ленінському (Єдикуйському) районах Криму. 

Теги: Крим
Читайте також:
Україна атакувала базу берегової охорони окупантів у Криму Україна атакувала базу берегової охорони окупантів у Криму
Окупанти частково відновили радянський склад ядерної зброї в Криму Окупанти частково відновили радянський склад ядерної зброї в Криму
15 років в’язниці отримав кримчанин, який воював проти ЗСУ 15 років в’язниці отримав кримчанин, який воював проти ЗСУ
Вперше з початку повномасштабної війни: Україна затримала іноземне судно та його капітана, якого підозрюють у вивезені зерна з Криму Вперше з початку повномасштабної війни: Україна затримала іноземне судно та його капітана, якого підозрюють у вивезені зерна з Криму