USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Через гуманітарний коридор із РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців

Додому повернулося також майже 2,5 тисячі дітей
евакуація
Джерело: відкриті джерела

З початку серпня через гуманітарний коридор "Колотилівка – Покровка" у Сумській області з 5 серпня цього року повернулись майже 10 тисяч громадян України. Про це на брифінгу заявила віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, з цих 10 тисяч майже 2,5 тисячі – діти.

Верещук додала, що прикордонники пропускають людей навіть без паспортів. Зокрема, це стосується молоді, яка їде в Україну навчатися.

"Ми дозволили дистанційно вступити до навчальних закладів людям з Криму, з тимчасово окупованих територій, навіть без документів. Вони приїдуть сюди і протягом трьох місяців будуть виготовляти документи. Ми хочемо, щоб наша молодь поверталась", – зазначила вона.

Нагадаємо, ми писали, що українці, які евакуйовуються з тимчасово окупованих територій, можуть повернутися на підконтрольну територію України через пункт пропуску "Колотилівка (РФ) – Покровка (Україна)". Він знаходиться на кордоні Сумської і Бєлгородської областей.

На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безкоштовну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати і дістатися до Сум або інших міст України

У МінТОТ  також нагадали, що ті, хто хоче евакуюватися із Сумської області, можуть також скористатися спеціальним евакуаційним поїздом Суми – Київ. Він щодня курсує з Сум: відправляється о 6:47 і прибуває до Києва об 11:41.Читайте також:
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру
США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння