USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Британська розвідка назвала головні проблеми російської армії. Ключова з них – пияцтво

Серед інших причин небойових втрат – ДТП, невміння поводитися зі зброєю та переохолодження
Пияцтво алкоголь російські солдати окупанти
Джерело: відкриті джерела

Однією з ключових проблем російської армії крім величезних втрат на полі бою є масове пияцтво. Про це повідомляє Міноборони Великобританії в Twitter.

Британська розвідка наголошує, що навіть російські командири вважають, що головна проблема армії окупантів – це пияцтво солдатів.

"Оскільки пияцтво поширене в більшій частині російського суспільства, воно довгий час розглядалося як прийнята частина військового життя, навіть під час бойових дій", – йдеться у зведенні британців.

Іншими причинами небойових втрат російської армії у Міноборони Великобританії називають погане володіння зброєю, ДТП та переохолодження.

Раніше ми писали, що "Великий зимовий" російський наступ не досяг цілей, які свого часу поставив президент РФ Володимир Путін щодо захоплення адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей до 31 березня. 

Читайте також:
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС