USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Британська розвідка назвала головні проблеми російської армії. Ключова з них – пияцтво

Серед інших причин небойових втрат – ДТП, невміння поводитися зі зброєю та переохолодження
Пияцтво алкоголь російські солдати окупанти
Джерело: відкриті джерела

Однією з ключових проблем російської армії крім величезних втрат на полі бою є масове пияцтво. Про це повідомляє Міноборони Великобританії в Twitter.

Британська розвідка наголошує, що навіть російські командири вважають, що головна проблема армії окупантів – це пияцтво солдатів.

"Оскільки пияцтво поширене в більшій частині російського суспільства, воно довгий час розглядалося як прийнята частина військового життя, навіть під час бойових дій", – йдеться у зведенні британців.

Іншими причинами небойових втрат російської армії у Міноборони Великобританії називають погане володіння зброєю, ДТП та переохолодження.

Раніше ми писали, що "Великий зимовий" російський наступ не досяг цілей, які свого часу поставив президент РФ Володимир Путін щодо захоплення адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей до 31 березня. 

Читайте також:
У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем
Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров
ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр
Росія Росія "викуповує" частини зброї, які експортувала до М'янми та Індії, – ЗМІ