USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Зеленський звільнив керівника СБУ на Закарпатті

Борзілов очолював Службу безпеки України в області з липня 2022 року
СБУ
Джерело: відкриті джерела

Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Управління Служби безпеки в Закарпатській області Євгена Борзілова. Відповідний указ оприлюднений на сайті голови держави.

"Звільнити Борзілова Євгена Вікторовича з посади начальника управління Служби безпеки України в Закарпатській області", – йдеться у документі.

Хто такий Євген Борзілов

Євген Борзілов
Джерело: відкриті джерела

Євген Борзілов очолював Управління СБУ в Закарпатській області трохи більше як рок – з 19 липня 2022 року. До цього він очолював Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Перед цим Борзілов працював заступником начальника управління департаменту контррозвідувального захисту інтересів СБУ.

Цікаво, що батько Борзілова – Віктор, за даними місцевих ЗМІ Полтавщини, народився у Волгоградській області РФ. Він військовий, був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Кизима з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Білорусь.

Читайте також:
В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій
Чинили диверсії в Україні та Євросоюзі: Викрито командування та ключових диверсантів елітного спецназу РФ Чинили диверсії в Україні та Євросоюзі: Викрито командування та ключових диверсантів елітного спецназу РФ
Вимагав 4 тис. доларів за Вимагав 4 тис. доларів за "правильне вирішення питання": На Київщині суддю викрили на хабарництві
Працює на окупантів: Колишньому адвокату Медведчука та Шарія Рибіну повідомили про підозру Працює на окупантів: Колишньому адвокату Медведчука та Шарія Рибіну повідомили про підозру