USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 4 6 2 0 (+980)
USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85

Зеленський звільнив керівника СБУ на Закарпатті

Борзілов очолював Службу безпеки України в області з липня 2022 року
СБУ
Джерело: відкриті джерела

Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Управління Служби безпеки в Закарпатській області Євгена Борзілова. Відповідний указ оприлюднений на сайті голови держави.

"Звільнити Борзілова Євгена Вікторовича з посади начальника управління Служби безпеки України в Закарпатській області", – йдеться у документі.

Хто такий Євген Борзілов

Євген Борзілов
Джерело: відкриті джерела

Євген Борзілов очолював Управління СБУ в Закарпатській області трохи більше як рок – з 19 липня 2022 року. До цього він очолював Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Перед цим Борзілов працював заступником начальника управління департаменту контррозвідувального захисту інтересів СБУ.

Цікаво, що батько Борзілова – Віктор, за даними місцевих ЗМІ Полтавщини, народився у Волгоградській області РФ. Він військовий, був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Кизима з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Білорусь.

Читайте також:
"Важка робота, але ми працьовиті". Зеленський заявив, що готовий працювати з Трампом, якщо він стане президентом
Суд арештував майно довіреної особи Януковича - маєток, квартири, рахунки в банку Суд арештував майно довіреної особи Януковича - маєток, квартири, рахунки в банку
Зеленський ініціював законопроєкт про позбавлення зрадників державних нагород Зеленський ініціював законопроєкт про позбавлення зрадників державних нагород
Вимагав хабарі з імпортерів: СБУ затримала митника на Прикарпатті Вимагав хабарі з імпортерів: СБУ затримала митника на Прикарпатті