USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Зеленський призначив Наумюка заступником голови СБУ. Що про нього відомо

Наумюк був кандидатом на посаду голови НАБУ
Сергій Наумюк
Сергій Наумюк
Джерело: відкриті джерела

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Наумюка заступником голови Служби безпеки України. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.

Хто такий Сергій Наумюк

Наумюк у 2015 році очолив Другий підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро України.

З літа 2016 року – керівник Четвертого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ.

Безпосередньо організовував за територіальним принципом оперативну та слідчу роботу міжобласних відділів детективів, дислокованих у Львові, Одесі і Харкові.

Після початку війни мобілізувався як офіцер запасу.

У 2023 році подавав свою кандидатуру на посаду голови НАБУ. Однак у комісії тоді виникла до Наумюка низка питань. Вони стосувалися російського громадянства його батьків і брата, а також проживання батьків в окупованому Луганську та робота брата у банку в Москві. Наумюк тоді розповів, що батьки і брат кілька років живуть в США та не мають російських паспортів.

Зазначимо, що іншим своїм наказом президент звільнив очільника СБУ на Хмельниччині Тараса Цюцюру, якій керував обласною СБУ з 2020 року.

Тарас Цюцюра
Джерело: відкриті джерела

У 2015-му він був першим заступником начальника управління СБУ у Волинській області. До того працював у Чернівецькій та Рівненській областях.

Теги: СБУ
Читайте також:
Суд арештував майно довіреної особи Януковича - маєток, квартири, рахунки в банку Суд арештував майно довіреної особи Януковича - маєток, квартири, рахунки в банку
Вимагав хабарі з імпортерів: СБУ затримала митника на Прикарпатті Вимагав хабарі з імпортерів: СБУ затримала митника на Прикарпатті
Дрони СБУ атакували нафтобазу в Ростовській області Дрони СБУ атакували нафтобазу в Ростовській області
У Києві на хабарі затримали в. о. заступника начальника податкової служби У Києві на хабарі затримали в. о. заступника начальника податкової служби