USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії

Бельгія заявила, що цей пакет максимізує вплив існуючих санкцій шляхом усунення лазівок
санкції

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Посли Європейського Союзу погодили 14-й пакет обмежень щодо РФ у відповідь на агресію проти України. Про це повідомляє представництво Бельгії у соцмережі X.

"Цей пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив існуючих санкцій шляхом усунення лазівок", – йдеться в повідомленні.

Ще сьогодні зранку повідомлялось, що посли ЄС не могли дійти згоди щодо пакета. Новий пакет блокувала Німеччина.

Що передбачає документ?

Офіційного документа ще немає, проте раніше повідомлялось, що у новому пакеті передбачені обмеження на нафтотанкери та постачання скрапленого газу.

Також до проєкту входять обмеження на експорт гелію, доступ до деяких технологій подвійного призначення.

У планах також було накласти санкції на кілька суден з так званого "тіньового флоту" РФ, які транспортують російську нафту, попри обмеження Європейського Союзу. Їм буде заборонено заходити в європейські порти.

Крім того, у ЄС підготували чорний список із понад 50 компаній з-за меж Євросоюзу, які підпадають під торгові обмеження. Вони забезпечують Росію західними компонентами та допомагають обходити обмеження.

До санкційного списку планували додати і російську співачку Поліну Гагаріну, засновника "Російської мідної компанії" Ігоря Алтушкіна, бізнесмена Романа Троценка, президента "Балтики" Таймураза Боллоєва та інших.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Після заборони США бити по РФ їхньою зброєю, ЄС оголосив про розробку власної ракети Після заборони США бити по РФ їхньою зброєю, ЄС оголосив про розробку власної ракети
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ