USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Власники "Епіцентру" Гереги купують польську спортивну мережу Intersport

Угода передбачає інвестиції в розмірі 10 млн євро
Епіцентр
Джерело: Українська правда

Власниця "Епіцентру" Галина Герега отримала дозвіл на купівлю польської мережі спортивних магазинів Intersport. Про це йдеться у повідомленні управління з питань конкуренції та захисту прав споживачів Польщі.

Угода передбачає отримання контролю над Intersport Polska S.A. Галиною Герегою через дочірні підприємства ТОВ "Епіцентр К" та "Паравіта Холдінг Лімітед".

У відомстві нагадали, що Intersport Polska S.A. – це польська компанія, акції якої котируються на Варшавській фондовій біржі. Компанія здійснює роздрібні продажі фірмового спортивного інвентарю, переважно у великих спеціалізованих магазинах, що розташовані у торгових центрах.

Угода, що була укладена у квітні цього року, передбачає інвестиції в розмірі 10 млн євро. Вони будуть скеровані на відкриття нових магазинів і модернізацію вже існуючих.

Загалом в Intersport є 35 магазинів у Польщі.

Нагадаємо, ми писали, що компанії "Епіцентр" і "Нова лінія", якими володіють народний депутат України Олександр Герега та його дружина Галина Герега, з 2014-го і до кінця липня 2022 року щомісячно виплачували зарплатню Геннадію Гальчуку. Це колишній директор гіпермаркету "Епіцентр" у  тимчасово окупованій Макіївці на Донеччині, який після 2014 року залишився на захопленій частині і продовжив управляти створеною замість "Епіцентрів" мережею "Галактика" (зареєстрована за правилами підконтрольних Росії адміністрацій, – ред.).

Читайте також:
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Щасливе літо: Хто може безоплатно оздоровитися у дитячому центрі Щасливе літо: Хто може безоплатно оздоровитися у дитячому центрі "Артек" та що потрібно робити?
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"