USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

В Україні жінок посадять за кермо вантажівок та автобусів – готують програму для навчання

На тлі мобілізації українок навчатимуть керувати великогабаритними вантажівками та автобусами
Жінка за кермом вантажівки, фури
Джерело: відкриті джерела

В Україні планують на національному рівні навчати жінок водінню великогабаритного транспорту через брак фахівців у зв'язку з мобілізацією. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач, пише Forbes.

Міністерство інфраструктури розробляє загальнонаціональну програму навчання жінок водінню великогабаритного транспорту. Це пов'язано із нестачею водіїв комунального транспорту, яка в регіонах сягає щонайменше 30%.

"Це питання найближчих тижнів. Збираємо дані про потребу у водіях/водійках", – сказав Деркач.

Зазначається, що Мінінфраструктури розраховує залучити до кампанії з навчання жінок український бізнес. За словами заступника міністра, деякі компанії самі звертались до уряду з пропозиціями надати необхідне обладнання чи майданчики для навчання.

Нещодавно перша віцепрем’єр-міністерка та міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що Мінекономіки планує перенавчати жінок на ті професії, де тепер бракує фахівців, тобто на "чоловічі", оскільки українська економіка зіткнулася з нестачею робочої сили на тлі мобілізації чоловіків до українського війська.

Ми вже писали, що в Україні підприємства почали залучати жінок на чоловічі посади. Про це свідчать результати дослідження трендів на ринку праці, проведеного Конфедерацією роботодавців України. Зазначається, що після повномасштабного вторгнення стрімко зростає роль жінок в економіці.

Читайте також:
В Україні від мобілізації вже заброньовано 800 тис. людей В Україні від мобілізації вже заброньовано 800 тис. людей
Зеленський про мобілізацію: Військові кажуть, що все йде за планом Зеленський про мобілізацію: Військові кажуть, що все йде за планом
Штрафи за неоновлення даних у ТЦК не будуть виписуватися автоматично, - Міноборони Штрафи за неоновлення даних у ТЦК не будуть виписуватися автоматично, - Міноборони
В Український легіон, що формується в Польщі, вже зареєструвалися кілька тисяч осіб, – Сікорський В Український легіон, що формується в Польщі, вже зареєструвалися кілька тисяч осіб, – Сікорський