USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 4 6 2 0 (+980)
USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85

В Україні частину закордонних паспортів визнали недійсними

У лютому в системі оформлення біометричних паспортів відбулося оновлення програмного забезпечення
паспорт
Джерело: відкриті джерела

Частину закордонних паспортів в Україні визнали недійсними через різну транслітерацію. Про це повідомляє Державна міграційна служба.

Зазначається, що у лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортів відбулося оновлення програмного забезпечення.

У разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці (внутрішньому паспорті) дійсним визнається той документ, який оформлений останнім. Тобто, якщо людина оформила спочатку паспорт для виїзду за кордон, а потім ID-картку з іншим написанням прізвища чи імені латинськими літерами, то закордонний паспорт буде автоматично визнаний недійсним.

Перевірити дійсність документів можна на сторінці "Перевірка недійсних документів".

У разі виявлення розбіжностей слід звертатися до підрозділів міграційної служби, ЦНАПу чи "Паспортного сервісу".

Нові правила запроваджені у лютому 2023 року. Вони не стосуються громадян, які мають паперовий внутрішній паспорт, оскільки в ньому відсутня транслітерація імені латинкою.

Читайте також:
Українська сім’я з інвалідністю вбила та розчленувала латвійця Українська сім’я з інвалідністю вбила та розчленувала латвійця
У Німеччині заборонили розмовляти українською на мітингу проти російського удару по У Німеччині заборонили розмовляти українською на мітингу проти російського удару по "Охматдиту"
В Україні цьогоріч збільшилася кількість випадків домашнього насилля В Україні цьогоріч збільшилася кількість випадків домашнього насилля
Угорщина видаватиме українцям посвідки на проживання навіть з протермінованими паспортами Угорщина видаватиме українцям посвідки на проживання навіть з протермінованими паспортами