USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Найближчими днями бензин може подорожчати до 60 гривень за літр: Прогноз консалтингової групи

Ціни на бензин та дизель будуть рости впродовж місяця
Бензин АЗС _9

Ілюстративне фото

Джерело: Уніан

Найближчими днями бензин на АЗС може подорожчати до 60 гривень за літр. Про це в ефірі UWN заявив директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Експерт зазначив, що через зростання світових цін на нафту та повернення довоєнного оподаткування пального, бензин та дизель будуть рости у ціні увесь серпень.

"Я думаю, що можна вже впевнено говорити, що ціна на бензин сягне 55 гривень за літр, дизпаливо, я думаю, десь 54 гривні за літр, це станеться найближчими тижнями, може, днів 10 на це знадобиться. Потім треба буде дивитися по динаміці світового ринку, якщо він буде рухатись далі догори, то, відповідно, буде корекція цін і в Україні", – уточнює Каюн.

За його словами, світовий ринок очікує ціни на нафту на рівні 90 доларів за барель.

"Якщо це станеться, то я думаю, що ціни на бензин наблизяться впритул до 60 гривень за літр", – резюмує експерт.

Ціна на бензин на сьогодні

За добу середня ціна бензину марки А-95 зросла на 29 копійок. Загалом з 1 серпня зростання стандартної "п'ятірки" склало 2,08 гривні. 

За даними "А-95", за добу мережа АЗС "Укрнафта" додала до ціни бензину марки А-95 та дизпального по гривні – до 48,90 гривні за літр та 47,90 гривні за літр відповідно.

У цілому з початку серпня державна "Укрнафта" підвищила ціни на бензин марки А-95 та дизпального на 2 гривні, преміальної "п'ятірки" – на гривню.

Читайте також:
РФ може бути причетною до спроби відділення Каталонії від Іспанії, Мадрид проводить розслідування РФ може бути причетною до спроби відділення Каталонії від Іспанії, Мадрид проводить розслідування
"Тищенка я знаю давно, хрестив його сина, але вчинок депутата ганебний", - Єрмак прокоментував скандал з побиттям військового у Дніпрі
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну