USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Міноборони розпочало проєкт рекрутингу до ЗСУ

Проєкт має дозволити цивільним обрати підрозділ і посаду, де їхній досвід буде найбільш корисним
ЗСУ форма
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони запустило проєкт із рекрутингу до Збройних сил. Про це повідомила пресслужба відомства.

"Міністерство оборони України розпочинає проєкт з рекрутингу до Збройних сил України. Відповідний договір підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв", – заявляє Міноборони.

У відомстві уточнили, що рекрутери працюватимуть в інтересах армії безкоштовно.

За словами Калмикової, проєкт має дозволити цивільним обрати підрозділ і посаду, де їхній досвід буде найбільш корисним. Міністерство також планує підписати угоди з іншими рекрутинговими компаніями.

За словами Владислава Грезєва, армії потрібні люди різних професій: "від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів".

"Співпраця з Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили", – заявив він.

Подивитися, які вакансії шукають у ЗСУ вже зараз, можна за посиланням.

Мобілізованих, які не проходили військової служби на першому етапі, направляють для здійснення фахової підготовки до навчальних центрів. Після завершення якої вони вибувають для комплектування підрозділів, що ведуть бойові дії.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Міністерство оборони України та Міністерство цифрової трансформації готують "смарт-мобілізацію".

Читайте також:
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів
Перші сім увʼязнених жінок приєдналися до лав ЗСУ Перші сім увʼязнених жінок приєдналися до лав ЗСУ