USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

"Укрзалізниця" зареєструвала нового оператора в Польщі та виходить на європейський ринок

Оператор буде з'єднувати перевезення між Україною та Європою
Укрзалізниця потяг
Джерело: Уніан
"Укрзалізниця" 30 червня зареєструвала оператора Ukrainian Railways Cargo Poland, якиий у майбутньому планує вийти на європейський ринок. Про це повідомила пресслужба компанії.

Оператор буде з'єднувати перевезення між Україною та європейськими країнами. 

"Створення такої компанії продиктовано необхідністю розвитку та росту вантажообігу Україна — Європейський Союз і є однією зі складових стратегії “Укрзалізниці” з розбудови й розвитку вантажних перевезень залізничним транспортом", — каже член правління "Укрзалізниці" В’ячеслав Єрьомін. 

Передбачається, що на першому етапі роботи Ukrainian Railways Cargo Poland займатиметься:

  • вантажоперевезеннями;
  • координуватиме роботу з європейськими операторами, вантажовласниками та прикордонними переходами;
  • контролюватиме рухомий склад товариства за кордоном.
Новини за темою: "Укрзалізниця" випадково продала кілька квитків у жіночі купе чоловікам

"Сьогодні європейський напрям залізничних перевезень для України — це питання швидкої логістики та підтримки української економіки", — зазначив міністр інфраструктури з питань розвитку громад і територій Олександр Кубраков на своїй сторінці у Facebook. 

Довгострокова стратегія роботи міжнародного підрозділу вже на фінальній стадії розробки й невдовзі буде затверджена наглядовою радою "Укрзалізниці".

Раніше

"Укрзалізниця" в червні 2023 року збільшила обсяги перевезення вантажів на 32% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року — до 12,4 млн тонн. У порівнянні з травнем цей показник зріс на 8%.

Читайте також:
В Україні запрацює Food Train – автономний В Україні запрацює Food Train – автономний "поїзд-кухня". Для чого він потрібен і як працюватиме
Встановлював GPS-маячок для ракетного удару по залізниці: СБУ затримала агента ФСБ на Хмельниччині Встановлював GPS-маячок для ракетного удару по залізниці: СБУ затримала агента ФСБ на Хмельниччині
Укрзалізниця запустила онлайн-замовлення спецвагонів для осіб з інвалідністю Укрзалізниця запустила онлайн-замовлення спецвагонів для осіб з інвалідністю
"Укрзалізниця" планує самостійно виготовити 100 пасажирських вагонів