USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Україна повернула з російського полону ще 90 військових

Додому повернулися воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборони та прикордонники
Обмін полоненими 25.06_1
Джерело: Володимир Зеленський

Україна і Росія провели обмін полоненими, під час якого додому повернулися 90 українських захисників, включно з бійцями, які захищали Маріуполь і ЧАЕС. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram.

"Вдома – це не просто слова. Вдома – це Україна. Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону", – написав глава держави.

Так, додому вдалося повернути воїнів Нацгвардії, ВМС, армії, тероборони та ДПСУ. У списку є бійці, які захищали Маріуполь та ЧАЕС, а також ті, хто воював на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. 

Тим часом керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що серед тих, хто повернувся з полону, – 52 оборонців "Азовсталі" та полонені з ЧАЕС.

Крім того, він заявив, що найближчим часом очікується продовження процесу обміну полоненими.

Як відомо, між Росією та Україною тривалий час не відбувалися обміни полоненими. І минулого місяця вперше з лютого Україні вдалося повернути додому 75 бійців.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими уточнили, що це 70 чоловіків і 5 жінок, 6 офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу.

Щонайменше третина з врятованих мали поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?