USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

У військкома районного ТЦК Одеси виявили факти незаконного збагачення майже на 47 млн гривень

Теща військкома впродовж останніх кількох років стала власницею квартири, а також автомобіля Mercedes-Benz GLS 400
Вячеслав Кушнеров
Вячеслав Кушнеров
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції на підставі інформації СУ ГУНП в Миколаївській області та проведеного моніторингу способу життя виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про незаконне збагачення начальника Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК) міста Одеси Вячеслава Кушнерова майже на 47 млн гривень. Про це інформує НАЗК.

"Зокрема, у травні 2022 року подружжя військкома стало власниками квартири в Одесі площею 111,1 кв. м, яку через рік продали за 7,56 млн гривень. Згодом його дружина придбала ще й автомобіль Toyota Highlander, який згодом перепродала за 2 млн гривень", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що того ж року мати військкома подарувала сину житловий будинок з господарськими будівлями загальною площею 259,2 кв. м в Овідіопольському районі Одеської області, оцінений в 1 млн гривень. Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що отриманий нею дохід за останні 22 роки був значно меншим за вартість подарованого. 

Теща військкома впродовж останніх кількох років стала власницею квартири, а також автомобіля Mercedes-Benz GLS 400. Раніше вона купила автомобіль Mercedes-Benz GLC 220D.

Протягом 2022 року члени сім’ї військкома подарували одне одному грошові кошти на загальну суму 30 млн гривень, хоча не мали для цього достатніх офіційних доходів.

Водночас син військкома став власником квартири в Одесі та автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 511, також не маючи на це коштів, сформованих із законних джерел.

НАЗК направило матеріали щодо Кушнерова до СУ ГУНП в Миколаївській області для вирішення питання щодо внесення відомостей до ЄРДР та здійснення досудового розслідування. 

Читайте також:
В Одесі чоловік “прокотив” співробітника ТЦК на капоті: Що кажуть у військкоматі В Одесі чоловік “прокотив” співробітника ТЦК на капоті: Що кажуть у військкоматі
Неписані, але важливі правила: Що робити та як віддати шану, якщо бачиш траурний кортеж Неписані, але важливі правила: Що робити та як віддати шану, якщо бачиш траурний кортеж "На щиті"
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?
Під прикриттям перук: В Одесі діяла агентурна група ФСБ, яка, використовуючи накладні зачіски, розвідувала локації систем ППО Під прикриттям перук: В Одесі діяла агентурна група ФСБ, яка, використовуючи накладні зачіски, розвідувала локації систем ППО