USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві

Унаслідок операції Сили оборони просунулися на 1 км у глибину і на 2 км по фронту
Азов
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Бригади "Азов" і "Буревій" Національної гвардії України провели наступ у Серебрянському лісництві на Луганщині, значного просунувшись у глибину на цій ділянці фронту. Операцію підтвердили в бригаді "Азов".

Як зазначається, наступальні дії було проведено ще 21 квітня.

"12-та бригада спеціального призначення "Азов" спільно з 1-ю бригадою оперативного призначення "Буревій" Національної гвардії України 21 квітня провели наступальні дії в Срібнянському лісництві", – ідеться в повідомленні.

За інформацією військових, унаслідок операції бригади просунулися на 1 км у глибину і на 2 км по фронту, чим завершили один з етапів наступальних дій на своєму напрямку.

"Просимо ЗМІ та суспільство не створювати інформаційного галасу та не повідомляти деталі просування Сил оборони без офіційного підтвердження медіаслужб 12-ї бригади "Азов" та 1-ї бригади "Буревій. Успіх любить тишу", – додали в "Азові".

Новини за темою: У травні РФ під час наступу на Харківщині втрачала по тисячі військових загиблими щодня, – посадовець НАТО

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що бійці "Азова" вибили російських окупантів з деяких позицій у Серебрянському лісі, що поблизу міста Кремінна Луганській області.

Водночас аналітики DeepState зазначили, що Сили оборони змусили росіян відступити в районі Кліщіївки на Донеччині. А втім, окупанти змогли просунутися поблизу Калинівки, Новопокровського та Яснобродівки.

Що відомо про Серебрянський ліс?

Серебрянський ліс – ще Кремінський ліс або, як називають його військові, "ліс чудес".

Ліс, переважно сосновий, починається просто від Кремінної на Луганщині і простягається на понад 107 га аж до адмінмежі з Донеччиною.

Росія почала штурмувати цю ділянку за пів року після окупації міста – восени 2022 року. Тоді вже стало очевидно, що бліцкриг із захоплення України зазнав невдачі. І росіяни сконцентрувалися на менш масштабній цілі: виході на адмінкордони Донецької та Луганської областей.

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю