USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Три рівні захисту. Як взимку захищатимуть критичну інфраструктуру в Україні від ракетних ударів РФ

Енергетики і військові облаштовують захист підстанцій і автотрансформаторів по всій Україні
Енергоносії
Джерело: відкриті джерела

Уряд України та Генеральний штаб ЗСУ ухвалили рішення про захист обʼєктів енергетичної інфраструктури. Усі проєктні рішення узгоджуються з Генштабом та Державною службою надзвичайних ситуацій. Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України заявило про три рівні захисту.

"Перший рівень захисту – спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет", – сказав голова відомства Мустафа Найєм.

Другий рівень – це захист від дронів та "Шахедів". Бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі "Укренерго", починаючи з березня цього року. Під захистом – 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.

Третій рівень – захист від ракет. Під захистом – 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях.

"Тут працюємо спільно з "Укренерго" – вони формують завдання на проєктування та будівництво", – повідомили в пресслужбі.

В агентстві уточнили, що під час проєктування використовуються вихідні дані від Генштабу, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії та США.

Габіони – це різновид огороджувальних конструкцій, виготовлених із міцної металевої сітки, наповненої камінням. Біг-бег – м'який контейнер, промислова тара, вироблена з гнучкого матеріалу і призначена для перевезення та зберігання різного роду вантажів і матеріалів, що мають сипучу консистенцію, такі як пісок.

Новини за темою: Росія готується до ударів по енергетичних об'єктах України, – ГУР

США анонсували виділення 500 мільйонів доларів на допомогу Україні в енергетичному секторі

Про це заявив під час брифінгу помічник держсекретаря Сполучених Штатів з питань енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтт. За його словами, США зосереджені на тому, як підвищити стійкість України цієї зими, і Сполучені Штати вже виділили понад 520 млн доларів на допомогу Україні в енергетичному секторі.

"Ми знаємо, що ще 500 млн доларів очікують на надходження, і ми використовуємо ці ресурси як для задоволення короткострокових потреб – наприклад, придбання нових трансформаторів та генераторних потужностей для відновлення того, що зруйнував (президент РФ) Путін, – так і для дуже тісної співпраці", – сказав Паєтт.

Він додав, що це було важливою частиною його розмови з представниками українського уряду щодо побудови екологічно чистої, стійкої та повністю інтегрованою з Європою енергетичної системи.

Нагадаємо, Росія збільшила свої запаси високоточних ракет швидше, ніж передбачалося в попередніх прогнозах. Про це заявили аналітики ISW. Зазначається, російські війська мають у резерві 870 високоточних оперативно-стратегічних і стратегічних ракет. Раніше 28 серпня речник ГУР МО України повідомляв, що російські війська мали в резерві загалом 585 ракет великої дальності.

Читайте також:
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру
США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння