USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Ситуація в районі Куп’янська складна: Окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ з двох напрямків

У ЗСУ є шанси змінити ситуацію на Харківщині на нашу користь
Окупанти, армія РФ, російські військові

Армія РФ

Джерело: відкриті джерела

Противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram.

Зазначається, що в цілому ситуація залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб.

"Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої. Наше завдання зупинити ворога і примусити його перейти до оборони", – йдеться в повідомленні.

Проте уточнюється, що, попри всю складність ситуації, у нас є шанси змінити обстановку на нашу користь. І Сили оборони роблять для цього все можливе.

Новини за темою: Попри ворожі обстріли Куп'янського району, люди повертаються з евакуації засаджувати та обробляти городи

"Хочу відмітити ефективну роботу більшості командирів та штабів. Командири наших підрозділів у повному обсязі володіють обстановкою, вміло застосовують усі види озброєння, особливо ударні дрони всіх типів. А також дякую за стійкість і мужність солдатам, сержантам та молодшим офіцерам", – додав Сирський.

Що кажуть у Генштабі?

Генштаб повідомляє, що росіяни збільшили інтенсивність штурмових дій. Зокрема, сім разів противник атакував позиції наших підрозділів неподалік Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Чернещини та Дружелюбівки. У напрямку двох останніх населених пунктів бої наразі тривають. Авіаудару КАБом противник завдав у районі села Нове.

Наступ на Харківщину уповільнився

Так кажуть аналітики ISW. Натомість окупанти просунулися поблизу Вовчанська на півночі Харківської області. 

Зазначається, що 4 червня росіяни продовжували наступ на лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна, але підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не було.

Читайте також:
Україна має тотальний дефіцит зенітних ракет малої дальності, - Сирський Україна має тотальний дефіцит зенітних ракет малої дальності, - Сирський
ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині ЗСУ контратакують на Харківщині, але окупанти просунулися на Донеччині та Луганщині
Зеленський про втрати ЗСУ на війні: Зеленський про втрати ЗСУ на війні: "Менше не стає"
Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський