USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

США ввели санкції проти російських розвідників, які намагалися втрутитися в американські вибори

Під обмеження потрапили два співробітники ФСБ РФ
Мінфін США
Джерело: AP photo

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти російських розвідників, які хотіли вплинути на американські вибори. Про це інформує The Guardian.

Як розповіли в міністерстві, обмеження ввели проти 31-річного Єгора Попова і 49-річного Олексія Суходолова – співробітників російської Федеральної служби безпеки.

За даними Вашингтона, вони працювали над підривом демократичних процесів у Сполучених Штатах Америки та інших країнах за допомогою мережі спільників. Зокрема, Попов і Суходолов працювали з росіянином Олександром Іоновим, якого Мін'юст США торік звинуватив у багаторічній роботі з використання політичних груп у Флориді, Джорджії та Каліфорнії для втручання у вибори.

"Сполучені Штати не потерплять загроз нашій демократії, і сьогоднішні дії ґрунтуються на підході всього уряду до захисту нашої системи представницького правління", – сказав представник міністерства Брайан Нельсон.

При цьому на які саме вибори намагалися вплинути росіяни, не уточнюється.

Як відомо, у 2022 році у США проходили вибори до Конгресу. Тоді видання The New York Times повідомляло, що Росія намагалася вплинути на результати за допомогою ботоферм.

Там зазначали, що таким чином Москва хотіла дискредитувати репутацію президента Джо Байдена та представників Демократичної партії.

Новини за темою: Євросоюз оприлюднив 11-й пакет санкцій проти Росії: Що у нього увійде
Читайте також:
У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ
Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg