USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Sport&Business Club Україна обирає найкращий маркетинговий кейс березня. Долучайтеся до голосування!

Спортбізнесклаб
Джерело: Sport&Business Club

Вправи для "Активних парків" від Наді Дорофєєвої? Презентація нової форми ФК "Кривбас" із залученням військових? Проєкт "Ліга Аеророзвідки 3.0" від фонду "Повернись живим", "1+1" та УПЛ? Чи, можливо, серія відеотренувань для відновлення здоров'я від Puma Ukraine?

Це лише частина кандидатів, які претендують на звання найкращого маркетингового проєкту березня, голосування за який проводить Sport&Business Club Україна.

З 2019 року організація займається консалтингом та супроводом спортивних організацій у сферах маркетингу, PR, івентів та медіакомунікацій. Генеральний партнер Sport&Business Club Україна – i-Gaming компанія FAVBET.

Суть

Кожного місяця в Телеграм-каналі Sport&Business Club проводиться голосування за найкращий маркетинговий кейс місяця, включаючи співпрацю спортсменів з брендами, роботу спортивних клубів, ліг та організацій із вболівальниками та спонсорами, але не тільки це.

За підсумками грудня, найкращим кейсом місяця стало відео "Епіцентру" за участі гімнастки Вікторії Онопрієнко. 23 січня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Head of Sport Marketing компанії FAVBET Денис Якимов. Нагороду отримали Ірина Шинкаренко, заступниця голови "Епіцентр К" з реклами, маркетингу, звʼязків з громадськістю та ЗМІ, а також Лілія Онопрієнко, мама Вікторії Онопрієнко.

За підсумками січня, найкращим кейсом місяця стало створення парфуму жіночим футбольним клубом "Сістерз" у співробітництві з відомим парфумером Крістіано Провенцано. 21 лютого під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав президент "Сістерз", продюсер та ведучий програми "Що? Де? Коли?" Олександр Андросов.

За підсумками лютого, найкращим кейсом місяця став благодійний проєкт "Більше Ніж Збір" від ФК "Кривбас". 20 березня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав віцепрезидент ФК "Кривбас" Артем Гагарін. 

За найкращий маркетинговий проєкт березня голосуйте просто зараз. Ось 10 кандидатів (більш детально про них ви можете прочитати на сайті клубу):

Читайте також:
В родичів очільника Нацполу журналісти-розслідувачі знайшли бізнес, який викликає сумніви В родичів очільника Нацполу журналісти-розслідувачі знайшли бізнес, який викликає сумніви
Росія має 95 ядерних боєзарядів під Росія має 95 ядерних боєзарядів під "Іскандер": Дослідники дізналися про тактичну ядерну зброю РФ
Не збирався вбивати. ЗМІ назвали мотиви нападу на Фіцо Не збирався вбивати. ЗМІ назвали мотиви нападу на Фіцо
СБУ вперше застосувала дрон Sea Baby з ракетами СБУ вперше застосувала дрон Sea Baby з ракетами "Град" минулого року, - Малюк