USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Sport&Business Club Україна обирає найкращий маркетинговий кейс лютого. Долучайтеся до голосування!

Спортбізнесклаб
Голосування за найкращий маркетинговий проєкт лютого, яке проводить Sport&Business Club Україна
Джерело: Sport&Business Club

Запуск телеканалу УПЛ ТБ? Форма жіночої команди "Полісся" Житомир існує"? Проєкт "Більше ніж збір" від ФК "Кривбас"? Чи, можливо, серіал Football Must Go про "Шахтар"? 

Це лише частина кандидатів, які претендують на звання найкращого маркетингового проєкту лютого, голосування за який проводить Sport&Business Club Україна.

З 2019 року організація займається консалтингом та супроводом спортивних організацій у сферах маркетингу, PR, івентів та медіакомунікацій. Генеральний партнер Sport&Business Club Україна – i-Gaming компанія FAVBET.

Суть

Кожного місяця в Телеграм-каналі Sport&Business Club проводиться голосування за найкращий маркетинговий кейс місяця, включаючи співпрацю спортсменів з брендами, роботу спортивних клубів, ліг та організацій із вболівальниками та спонсорами, але не тільки це.

За підсумками грудня, найкращим кейсом місяця стало відео "Епіцентру" за участі гімнастки Вікторії Онопрієнко. 23 січня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Head of Sport Marketing компанії FAVBET Денис Якимов. Нагороду отримали Ірина Шинкаренко, заступниця голови "Епіцентр К" з реклами, маркетингу, звʼязків з громадськістю та ЗМІ, а також Лілія Онопрієнко, мама Вікторії Онопрієнко.

За підсумками січня, найкращим кейсом місяця стало створення парфуму жіночим футбольним клубом "Сістерз" у співробітництві з відомим парфумером Крістіано Провенцано. 21 лютого під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав президент "Сістерз", продюсер та ведучий програми "Що? Де? Коли?" Олександр Андросов.

За найкращий маркетинговий проєкт лютого голосуйте просто зараз. Ось 10 кандидатів (більш детально про них ви можете прочитати на сайті клубу):

Читайте також:
Росія почне наступ наприкінці травня - на початку червня, але ми добре підготуємося - Буданов Росія почне наступ наприкінці травня - на початку червня, але ми добре підготуємося - Буданов
На Україну насувається циклон із Скандинавії: Очікується похолодання та опади, у деяких областях можливий мокрий сніг На Україну насувається циклон із Скандинавії: Очікується похолодання та опади, у деяких областях можливий мокрий сніг
УІНП перегляне питання увічнення Булгакова УІНП перегляне питання увічнення Булгакова
Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями