USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Sport&Business Club у лютому: 2 млрд допомоги від "Епіцентри, чому немає УПЛ ТБ в MEGOGO, розвиток жіночого та медійного футболу

Партнерами заходу виступили: ТМ Jack Daniels, ТМ Señor Cartel, VODA UA, Sky Coffee, Ukraine World News та XSPORT, сайти Sport.ua, Football Hub та SportArena.com.
зустріч спортбізнесклаб_6
зустріч Sport&Business Club у лютому 2024 року
Джерело: Ukraine World News

21 лютого в київському інноваційному центрі UNIT City Sport&Business Club провів чергову зустріч Клубу, який об’єднує понад 800 представників спортивних клубів, ліг, федерацій та організацій, а також комерційних компаній та медіа-бізнесу. Учасниками заходу, організованого разом з генеральним партнером Клуба – i-Gaming компанією FAVBET – стали понад 120 учасників.

За традицією, вхід на зустріч Sport&Business Club був можливий за обов’язковий донат на підтримку збору на джип для Державної прикордонної служби. Цього разу гості заходу зібрали 20 000 грн. Ще 6 000 грн було додано до збору з аукціону: саме за таку суму придбали ексклюзивний парфум від жіночого футбольного клубу "Сістерз". Загальна сума, зібрана учасниками – 100 680 грн.

Після відкриття зустрічі CEO Sport&Business Club Олексій Брага та Lead Media Manager FAVBET Ігор Романенко урочисто вручили нагороду за кращий маркетинговий кейс січня. Його отримав президент ФК "Сістерз" Олександр Андросов. Нагадаємо, що кейс зі створення ексклюзивного парфуму від "Сістерз" та парфумера Крістіано Провенцано став найкращим за підсумками голосування.

зустріч Sport&Business Club у лютому 2024 року
Джерело: Ukraine World News

Заступниця голови "Епіцентр К" з реклами, маркетингу, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Шинкаренко розповіла про те, як компанія підтримує спорт протягом багатьох років. Зокрема, "Епіцентр" збудував 6 спортивних комплексів на Хмельниччині, де понад 1000 дітей безкоштовно займаються 5 видами спорту: важкою атлетикою, вільною боротьбою, боксом, пауерліфтінгом та волейболом.

Читайте також:
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Помилки у Помилки у "Резерв+": Відповіді на найпоширеніші питання від Міноборони
У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника - шукають У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника - шукають