USD
НБУ
38.05
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Штрафбат чи елітні війська? У Росії сформували секретний загін "Шторм Гладіатор"

Це - привілейований напівсекретний батальйон, який складається з кількох сотень засуджених із бойовим досвідом
Армія РФ, окупанти, військові
Російські окупанти можуть готувати новий наступ влітку
Джерело: відкриті джерела

У Росії із завербованих на війну проти України ув’язнених сформували новий штурмовий спеціальний загін "Шторм Гладіатор". Він є напівсекретним, повідомляє Спротив.

Зазначається, що це привілейований напівсекретний батальйон, який складається з декількох сотень засуджених із бойовим досвідом, і названий "гладіаторами" на честь колишнього генерала 58-ї армії з позивним "Спартак".

"Командує батальйоном засуджений за жорстоке вбивство екс-поліцейський. В цій підрозділ відбирають людей з високим рівнем фізичної підготовки, досвідом служби в силових структурах, а також ветеранів бойових дій", - додають в "Спротиві".

Крім цього, на навчальному полігоні "гладіаторів" тренують, зокрема, колишні "вагнерівці" та кадирівці з підрозділу собр "Ахмата", що є складовою Росгвардії.

"Шторм Z" в РФ

За даними Міністерства оборони Великої Британії, Росія при створенні загонів "Шторм-Z", ймовірно, хотіла сформувати елітні підрозділи для перехоплення тактичної ініціативи на фронті в Україні. Але вони фактично стали штрафбатами з ув'язненими.

Раніше агентство Reuters розповіло про використання штрафбатів у російській армії. Журналісти зазначають, що відправка "бійців" до підрозділу "Шторм Z", що частково складається з колишніх в'язнів, стало способом покарання для солдатів РФ, які провинилися, які беруть участь у війні проти України.

Нагадаємо, військовослужбовців російських підрозділів "Шторм-Z", скоріше за все, повертають до бойових дій із незагоєними ранами та навіть після ампутацій кінцівок. 

Читайте також:
Щоб збільшити явку. Росіяни зганяють військових на Щоб збільшити явку. Росіяни зганяють військових на "вибори президента" в окупації
Без черг та сервісних центрів: Як замовити посвідчення водія онлайн? Без черг та сервісних центрів: Як замовити посвідчення водія онлайн?
В британській розвідці вважають, що Росія може спробувати розконсервувати наявні у неї літаки А-50 В британській розвідці вважають, що Росія може спробувати розконсервувати наявні у неї літаки А-50
Білоруси і росіяни не змогли узгодити ціну на виготовлення деталей до РСЗВ Білоруси і росіяни не змогли узгодити ціну на виготовлення деталей до РСЗВ "Град", - ГУР