USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Російське командування продає мобілізованих у ПВК: Названо ціну

Мати одного з окупантів розповіла, що її сина продали в ПВК за 272 долари
окупант росіянин
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Російські польові командири продають мобілізованих на службу до приватних військових компаній (ПВК) за приблизно 270 доларів. Про це повідомляють американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті з посиланням на російське видання "Важливі історії" (iStories).

Журналістики поспілкувались з матір’ю російського мобілізованого військовослужбовця. І дізналися, що його продали ПВК "Редут" за 25 тис. рублів (272 долари).

За словами жінки, російський полковник "Кожанов" продав до окремої диверсійно-штурмової бригади "Ветерани" (ПВК "Редут") одного зі своїх мобілізованих бійців двох військових частин 1440-го мобілізованого полку – в/ч 29593 та в/ч 29303. 

"Родичі військовослужбовців 1440-го мобілізованого полку раніше скаржилися в травні 2023 року, що російське командування передало підрозділи полку в бригаду "Ветерани", – зазначили аналітики.

Що відомо про ПВК "Редут"?

Раніше повідомлялося, що наявність ПВК "Редут" дозволяє Кремлю продовжувати набір, рекрутинг і мобілізаційні заходи.

Варто нагадати, що в Росії немає ніяких приватних військових компаній. Так, вони так називаються і використовують такі назви, але це все структури, які напряму підпорядковані і пов'язані з російськими спецслужбами, з Міністерством оборони так званим, з іншими силовими структурами, які виконують вказівки режиму Путіна і отримують фінансування з офіційних та неофіційних бюджетних джерел Російської Федерації.

У даному контексті це певною мірою гібридний інструмент, який дозволяє уникати відвертої статистики по втратах.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах