USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Росія втратила перевагу в артилерії на Запорізькому фронті, – BILD

Українській армії поступово вдається знищувати потужні далекобійні знаряддя Росії на Запорізькому фронті
ЗСУ воїни артилерія
Джерело: відкриті джерела

Російські загарбники втратили перевагу в далекобійній артилерії на Запорізькому фронті. Таку думку висловив аналітик BILD Юліан Репке.

Він прокоментував відео, на якому ракетою HIMARS на Запорізькому фронті знищується російська 152-мм гармата "Гіацинт-Б".

Репке заявив, що подібні відео в мережі зʼявляються все частіше.

"Проти високоточної артилерії НАТО калібру 155 мм і керованої реактивної артилерії (HIMARS, M-270, Mars-II) російська ППО не має шансів, — пише оглядач. - Залишається питання, як довго Росія зможе витримувати смертоносну точність українських атак", - сказав аналітик.

Репке нагадує, що відсторонений з посади командувач 58-ї армії генерал-майор Іван Попов також говорив про "відсутність контрбатарейної боротьби, відсутність артилерійської розвідки та масової загибелі та каліцтва наших братів від артилерії супротивника".

Аналітик заявив, що російський генерал, можливо, таким чином нагнітав ситуацію, але російська артилерія постійно слабшає.

"Якщо минулого літа говорили, що Росія щодня випускає в 10 разів більше снарядів по українських військах, ніж Україна по російських, то відтоді це співвідношення майже зрівнялося", - сказав він.

Він зазначив, що українській армії поступово вдається знищувати потужні далекобійні знаряддя Росії на Запорізькому фронті.

"Їх залишилося, мабуть, кілька десятків, але й їхня доля, схоже, вирішена наперед", - додав Репке.

Раніше повідомлялося, що Україні довелося переглянути тактику в контрнаступальних діях після втрати на початку кампанії близько 20% свого озброєння та бронетехніки. 

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни