USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Росія втратила перевагу в артилерії на Запорізькому фронті, – BILD

Українській армії поступово вдається знищувати потужні далекобійні знаряддя Росії на Запорізькому фронті
ЗСУ воїни артилерія
Джерело: відкриті джерела

Російські загарбники втратили перевагу в далекобійній артилерії на Запорізькому фронті. Таку думку висловив аналітик BILD Юліан Репке.

Він прокоментував відео, на якому ракетою HIMARS на Запорізькому фронті знищується російська 152-мм гармата "Гіацинт-Б".

Репке заявив, що подібні відео в мережі зʼявляються все частіше.

"Проти високоточної артилерії НАТО калібру 155 мм і керованої реактивної артилерії (HIMARS, M-270, Mars-II) російська ППО не має шансів, — пише оглядач. - Залишається питання, як довго Росія зможе витримувати смертоносну точність українських атак", - сказав аналітик.

Репке нагадує, що відсторонений з посади командувач 58-ї армії генерал-майор Іван Попов також говорив про "відсутність контрбатарейної боротьби, відсутність артилерійської розвідки та масової загибелі та каліцтва наших братів від артилерії супротивника".

Аналітик заявив, що російський генерал, можливо, таким чином нагнітав ситуацію, але російська артилерія постійно слабшає.

"Якщо минулого літа говорили, що Росія щодня випускає в 10 разів більше снарядів по українських військах, ніж Україна по російських, то відтоді це співвідношення майже зрівнялося", - сказав він.

Він зазначив, що українській армії поступово вдається знищувати потужні далекобійні знаряддя Росії на Запорізькому фронті.

"Їх залишилося, мабуть, кілька десятків, але й їхня доля, схоже, вирішена наперед", - додав Репке.

Раніше повідомлялося, що Україні довелося переглянути тактику в контрнаступальних діях після втрати на початку кампанії близько 20% свого озброєння та бронетехніки. 

Читайте також:
В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів