USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Росія готує новий наступ, – розвідка Естонії

Окупаційні війська наростили тиск на двох напрямках
окупанти наступ
Джерело: відкриті джерела

Розвідувальний центр Сил оборони Естонії відзначає нарощування кількості атак російських окупантів, українські рейди на Херсонському напрямку і постачання боєприпасів до РФ з КНДР. Про це йдеться у зведенні естонської розвідки, передає ERR.

Зазначається, що окупаційні війська наростили тиск на двох напрямках: лініях Авдіївка – Мар'їнка і Куп'янськ – Лиман.

Ймовірно, головна мета РФ полягає в поверненні втраченої ініціативи. Росіяни намагаються скувати підрозділи Збройних сил України і позбавити їх наступального потенціалу, додали в естонській розвідці.

Естонські аналітики наводять дані про накопичення сил РФ як у Луганській, так і в Донецькій областях, що може свідчити про те, що протягом наступних днів або тижнів росіяни підтримуватимуть колишню інтенсивність бойових дій на обох напрямках. Втім, малоймовірно, що будь-яка зі сторін зможе домогтися прориву на оперативному рівні.

Також естонська розвідка вказала на повідомлення про рейди ЗСУ в Херсонській області та ймовірний плацдарм українців на лівому березі Дніпра. Одночасно з цим є свідчення про перекидання додаткових сил ЗС РФ на цей напрямок. Це може свідчити про те, що росіяни відчувають загрозу.

Ймовірно, мета рейдів ЗСУ полягає у сковуванні російських військ. За останньою інформацією, українці досягають цього, наголосили у відомстві.

Нагадаємо, що на початку минулого тижня росіяни пішли в активний наступ на Авдіївку, що на сході України. У цьому районі залучили три батальйони чисельністю близько 2000 військовослужбовців, десятки одиниць бронетехніки, а також літаки. При цьому досягти проривів на цьому напрямку ворогу так і не вдалося. Крім того, вже відомо про значну втрату Росією своїх ресурсів. 

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу