USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Rheinmetall почне обслуговування танків в Україні вже найближчими днями

А виробляти танки у нашій країні почнуть вже найближчим часом
Rheinmetall
Джерело: відкриті джерела

Німецький збройовий концерн Rheinmetall розпочне обслуговування танків в Україні вже найближчими днями. Про це заявив гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер, повідомляє Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

"Ми почнемо обслуговування вже цього місяця", – заявив він.

Паппергер уточнив, що в Німеччині вже розпочали навчання перші дванадцять працівників заводу, який працюватиме в України. Згодом до них приєднаються ще дванадцять.

Що стосується виробництва танків в Україні, то керівник Rheinmetall уточнив, що це станеться найближчим часом.

"Це може статися швидко, там (в Україні, - ред.) є достатньо добре обладнаних танкових заводів ще з радянських часів", – пояснив Паппергер.

Тож концерн орендуватиме завод і вироблятиме на ньому техніку за стандартами НАТО на одній або двох виробничих лініях.

Як відомо, Rheinmetall створює виробниче підприємство в Україні разом з українською державною компанією "Укроборонпром" і матиме в ньому мажоритарний пакет акцій.

З виробничої лінії в Україні сходитимуть боєприпаси, бронемашини, а також основні бойові танки Panther. Згодом планується, що завод вироблятиме до 400 бойових танків на рік та ремонтуватиме бронемашини Fuchs.

Нагадаємо, найбільший у Німеччині виробник зброї Rheinmetall створив з українським концерном "Укроборонпром" спільне підприємство. Планується, що на заводі, який буде побудований в Україні, вироблятимуться бойові танки Panther, боєприпаси і бронемашини.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни