USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Rheinmetall передав Україні нову партію розвідувальних систем SurveilSpire для боротьби з дронами

Замовлення оплатив німецький уряд
Мобільна платформа системи спостереження SurveilSPIRE
Мобільна платформа системи спостереження SurveilSPIRE
Джерело: відкриті джерела

Корпорація Rheinmetall передала Україні нову партію розвідувальних систем SurveilSpire для боротьби з дронами. Про це йдеться в заяві компанії.

При цьому уточнюється, що це замовлення оплатив німецький уряд.

SurveilSpire – система захисту від дронів, призначена для розвідки і атаки ворожих дронів. До складу розвідувальних систем входить мобільне спостереження, вишки з камерами денного та нічного бачення, мінідрони з автопілотом, а також система командування і управління.

Системи використовуються, зокрема, для спостереження за ділянками місцевості із залученням невеликої кількості персоналу. 

Зазначається, що на спостережні вишки можна завантажувати на причепи і швидко доставляти в необхідний район. Для складання потрібно всього три людини.

Система також включає в себе бездротовий зв'язок (4G і Starlink) для передачі відео на мобільний командний пункт, а сонячні панелі дозволяють працювати без силових кабелів і палива.

Читайте також:
Росіяни модернізують Росіяни модернізують "шахеди" та нарощують темпи їхнього виробництва
Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги
МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку
Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом