USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Rheinmetall передасть Україні новітні дрони-розвідники

Безпілотник важить 40 кг, час польоту становить до восьми годин
Дрон Luna
Дрон Luna
Джерело: відкриті джерела

Німецька збройова компанія Rheinmetall збирається до кінця року передати Україні новітні дрони Luna NG, вперше представлені лише навесні. Про це повідомила з посиланням на власні джерела Bild.

Це дрон-розвідник, який перевершує попередню модель Luna за всіма основними характеристиками. Такі дрони можна використовувати як для розвідки, так і для розгортання мережі LTE, перехоплення чи глушіння зв'язку.

У комплекти постачання входять наземна станція керування з кількома безпілотниками та стартова катапульта. Безпілотник важить 40 кг, час польоту становить до восьми годин. Апарат здатний виконувати завдання на відстані до 100 км та на висоті до 5 км, йдеться на сайті Rheinmetall.

Luna NG також має версію, здатну нести озброєння, проте вона не постачатиметься Україні, пише Bild.

Вартість контракту і кількість дронів, що передаються Україні, не розкриваються.

Нагадаємо, Rheinmetall стала одним з найважливіших постачальників зброї для України. На початку серпня стало відомо, що компанія придбала 50 танків Leopard 1 у бельгійської компанії OIP Land Systems і готується передати частину з них Україні.

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години