USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

РФ посилює контроль над ПВК "Вагнер"

На думку британських аналітиків, Росія почала здійснювати більш прямий контроль над діяльністю "Вагнера" і його колишнім персоналом
ПВК Вагнера
Джерело: відкриті джерела

Після спроби заколоту і загибелі керівництва приватної військової компанії "Вагнер" російська держава намагається посилити свій контроль над угрупованням. Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

У відомстві розповіли, що станом на кінець жовтня 2023 року великі елементи приватної військової компанії "Вагнер", ймовірно, були асимільовані в командну структуру Нацгвардії Росії (Росгвардії) і відновили активне вербування.

"Цей підрозділ "Вагнера" у складі Росгвардії, ймовірно, очолює Павло Пригожин, син покійного власника "Вагнера" Євгенія Пригожина", – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що інші групи бійців "Вагнера", найімовірніше, приєдналися до іншої російської ПВК – "Редут", яка, згідно з розслідуванням видання "Радіо Свобода", налічує загалом 7000 осіб.

Також у британській розвідці розповіли, що 1 листопада цього року лідер Чечні Рамзан Кадиров заявив, що медики групи "Вагнера" увійшли до складу чеченського спецпідрозділу "Ахмат".

"Раніше 25 жовтня 2023 року Кадиров повідомив, що 170 колишніх бійців "Вагнера" вже приєдналися до "Ахмату"", – додають у відомстві.

Після заколоту в липні 2023 року і подальшої загибелі керівництва "Вагнера" в серпні 2023 року російська держава почала здійснювати більш прямий контроль над діяльністю "Вагнера" і його колишнім персоналом, стверджують британські аналітики.

Раніше у російській Держдумі взялися спростовувати заяви, що Росгвардія керуватиме ПВК "Вагнер".

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg
Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії