USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

Поліція посилить заходи безпеки в Україні під час Великодня

Для запобігання правопорушенням та утримування безпекової ситуації до місць зібрань будуть наближені поліцейські
Поліція
Джерело: відкриті джерела

Під час святкування Великодня по Україні посилять заходи безпеки. Екіпажі поліції будуть наближені до місць богослужінь та зібрання вірян. Про це в ефірі телемарафону розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

"Саме під час святкування Великодня в обов'язковому порядку будуть наближені екіпажі патрульної поліції, Національної поліції до місць проведення богослужінь і місць зібрання віруючих. І фактично будуть підвищені заходи безпеки, моніторинг ситуації", – сказав він.

За словами керівника патрульної поліції, для запобігання правопорушенням та утримування безпекової ситуації по країні також діятимуть спеціальні моніторингові тимчасові центри.

Новини за темою: Чому подорожчав великодній кошик та що буде з ціною на яйця. Коментар з Мінагрополітики

Крім того, він зазначив, що в ніч Великодня комендантська година діятиме без змін. До заходів, які відбуваються під час обмежень, віряни можуть долучитися онлайн.

"Потрібно пам'ятати, що ворог підступний і навіть у цю ніч може вдатися до будь-яких дій", – попередив Білошицький.

Нагадаємо, в низці регіонів України встановлюються правила та обмеження на час святкування Великодня. Зокрема, встановлюються комендантські години. Які правила діятимуть в областях, розповідаємо тут.

Читайте також:
Вбивство Фаріон: Поліція вивчає відео ймовірної стрілянини в мовознавицю, яке з'явилося в мережі Вбивство Фаріон: Поліція вивчає відео ймовірної стрілянини в мовознавицю, яке з'явилося в мережі
В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів
В Ірину Фаріон стріляв той чоловік, якого розшукує поліція, є безпосередні свідки убивства, - джерела В Ірину Фаріон стріляв той чоловік, якого розшукує поліція, є безпосередні свідки убивства, - джерела
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини