USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

Нідерланди виділяють 122 млн євро на боєприпаси для України

Крім цього, Амстердам перерахує 25 млн євро в Міжнародний фонд України (IFU) для закупівлі озброєння
Снаряди

Ілюстративне фото

Джерело: Мілітарний

Нідерланди ухвалили рішення виділити 122 млн євро Україні на боєприпаси, озброєння та кібербезпеку, повідомляє пресслужба уряду Нідерландів.

Зокрема, Амстердам виділяє 87 млн євро на закупівлю артилерійських снарядів для України. Також Нідерланди перерахують 25 млн євро в Міжнародний фонд для України (IFU) для закупівлі озброєння. Крім того, уряд Нідерландів виділить ще 10 млн євро на поліпшення кіберзахисту України.

Ці пожертви стали результатом консультацій Контактної групи з питань оборони України (UDCG), до якої входять 50 країн-партнерів. Вони допомагають Україні закуповувати обладнання та ресурси для захисту від Росії.

Варто зазначити, що Нідерланди після початку широкомасштабного вторгнення РФ надають Україні не лише оборонну, а й фінансову допомогу. Наприкінці листопада глава МЗС Нідерландів оголосила про плани надання додаткової допомоги у розмірі 2,5 млрд євро для підтримки України у 2024 році. Також Нідерланди направили Україні танки та іншу військову техніку, а разом із Данією очолили авіаційну коаліцію.

Наприкінці минулого року уряд Нідерландів оголосив про виділення Україні 102 мільйонів євро із пакета допомоги на 2024 рік. Загальна ж його сума складає понад 2 мільярди євро.

Раніше ми повідомляли, що Нідерланди допоможуть Україні створити базу даних ДНК для прискорення ідентифікації дітей, яких викрала Росія та возз'єднання їх із родинами.

Читайте також:
Україна з Британією уклала оборонну угоду на понад 2,5 млрд доларів Україна з Британією уклала оборонну угоду на понад 2,5 млрд доларів
Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ
Україна підпише ще три безпекові угоди, - Зеленський Україна підпише ще три безпекові угоди, - Зеленський
Україна сподівається отримати 6 літаків F-16 влітку і ще 20 - до кінця року Україна сподівається отримати 6 літаків F-16 влітку і ще 20 - до кінця року