USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Не задекларував віллу в Іспанії: Нардепу Герасимову вручили обвинувальний акт, справа пішла до суду

Під час вручення обвинувального акту він відмовлявся брати матеріали провадження
Артур Герасимов
Артур Герасимов
Джерело: відкриті джерела

Правоохоронці САП та НАБУ вручили обвинувальний акт народному депутату Артуру Герасимову його обвинувачують у внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік. Справу вже направлено до суду.

В САП розповіли, що загальна сума незадекларованих нардепом відомостей становить майже 8 млн гривень. Зокрема, до виправленої декларації за 2020 рік депутат не вніс відомості про належні йому та його дружині двоповерхове житлове приміщення та паркомісце, які розташовані у Королівстві Іспанія, загальною вартістю 228 тис. євро, а також про наявність грошових активів у розмірі 1657 доларів США, що були розміщені на рахунках в одному з українських банків.

"Дії депутата кваліфіковані за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ). Справу стосовно нардепа скеровано до суду", сказано у повідомленні.

В НАБУ пояснили, що підозру депутату оголосили ще в січні цього року. Щоправда заочно, оскільки його місцеперебування було невідомо.

Однак згодом місце перебування встановили, а НАБУ і САП вручили обвинувальний акт особисто. Однак під час вручення обвинувального акту нардеп відмовлявся брати матеріали провадження.

Правоохоронці не повідомляють імені нардепа, в той же час, за даними Центру протидії корупції, йдеться про народного депутата від "Європейської солідарності" Артура Герасимова.

Як відомо, у квітні 2021 року журналісти писали, що співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов не задекларував двоповерховий особняк в Іспанії, яким він та його дружина володіють із 2013 року. Після цього в НАБУ і САП розпочали розслідування.

Своєю чергою сам Герасимов казав, що нерухомість в Іспанії, про яку йдеться, була придбана до початку його політичної діяльності, до початку виборів і до обрання його народним депутатом. 

Читайте також:
Немає законодавства, котре обмежувало б поїздки народних депутатів за кордон під час виконання своїх обов'язків, - нардепка Федина Немає законодавства, котре обмежувало б поїздки народних депутатів за кордон під час виконання своїх обов'язків, - нардепка Федина
Приватизація нафтопроводу Приватизація нафтопроводу "Самара-Західний напрямок": Медведчуку та його спільникам повідомили про підозру
Експосадовець Міноборони привласнив майже мільйон гривень з будівництва військового об'єкта Експосадовець Міноборони привласнив майже мільйон гривень з будівництва військового об'єкта
У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців