USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Побиття ексбійця Krakenа у Дніпрі: Тищенко заявив, що Павлов нібито пов'язаний з "шахрайською ботофермою"

Нардеп стверджує, що постраждалий нібито вдарив поліцейського
Конфлікт у Дніпрі

Конфлікт у Дніпрі за участі Тищенка

Джерело: Дніпро оперативний

Вчора, 20 червня, у Дніпрі стався інцидент із колишнім військовим підрозділу Kraken Дмитром Павловим із позивним "Син". Чоловіки у балаклавах напали на перехожого із дитиною. Це відео зразу поширилось мережею. За даними ЗМІ, це зробила охорона нардепа Миколи Тищенка, яка супроводжувала його "в рейді по ботофермах". Згодом Тищенко на своїй сторінці у Facebook сам прокоментував цей інцидент.

Він заявив, що чоловік (проте не назвав імені Павлова) нібито пов’язаний із шахрайською ботофермою у Дніпрі. Коли на ботоферму прийшли правоохоронці, він намагався зірвати слідчі дії. Через це стався конфлікт.

"Повідомляють, що саме ця людина входить до "силового блоку" в організованому злочинному угрупованні "Дев’ятка" у Дніпрі. За інформацією, йому було поставлено задачу – зірвати слідчі дії", – написав нардеп.

Також Тищенко заявив, що постраждалий нібито вдарив поліцейського.

У спецпідрозділі Kraken теж підтвердили, що інцидент стався за участю їх колишнього військовослужбовця, але імені не назвали.

Що відомо про інцидент?

Невідомі підійшли до Павлова, коли той гуляв центром міста з немовлям у колясці: вони оточили його та вдягнули на руки кайданки. Паралельно один із чоловіків тримав сумку добровольця та обшукував її. 

Відкрито два кримінальні провадження за статтею про умисне легке тілесне ушкодження та статтею про незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

Читайте також:
Неписані, але важливі правила: Що робити та як віддати шану, якщо бачиш траурний кортеж Неписані, але важливі правила: Що робити та як віддати шану, якщо бачиш траурний кортеж "На щиті"
Війна за сигарети: На Львівщині правоохоронців вигнали з тютюнової фабрики, щоб не допустити обшуки Війна за сигарети: На Львівщині правоохоронців вигнали з тютюнової фабрики, щоб не допустити обшуки
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?
Шахраї викрадали кошти з банківських рахунків загиблих захисників, яких привозили до моргу у Дніпрі Шахраї викрадали кошти з банківських рахунків загиблих захисників, яких привозили до моргу у Дніпрі